Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Kratka (atrapa) zderzaka i zaślepka na halogeny


RVN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie tego czy da się jakoś zabezpieczyć przed kradzieżą wyżej wymienione elementy (śruba, klej, żyletki, pod prąd?), bo ubiegłej nocy ktoś się nie bał i mi je bestialsko podpier... :disgust: Akcja miała miejsce we Wrocławiu.

W zeszłym roku straciłem lusterka co nauczyło mnie aby oznakować właśnie lusterka, halogeny, szyby ale nie sądziłem że hołota pokusi się na plastiki.

Ponadto zapytam przy okazji skąd mogę wziąć takie cusik (albo czy macie jakieś na stanie) bo jak się okazało kratki jak kratki - cena ok, ale te zaślepki do halogenów są trudno dostępne i horrendalnie drogie!

Poniżej link o co mi chodzi (nr 1 - na szczęście został)

http://www.aukcjoner.pl/gallery/003952455-AUDI-A4-LIFT-KRATKA-DO-ZDERZAKA.html#I2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy_sky - raczej nie zrozumiales o czym pisalem...

Kratki (atrapy) to ja już znalazlem, problem z tymi oslonami na halogeny. Na alledrogo znalazlem tylko jednego czlowieka ktory to oferuje w cenie 60 sztuka, natomiast w ASO do zamowienia na za tydzien i cena 90 zl sztuka. Pytanie wiec polegalo na tym czy ktos ma jakies tansze zrodla? :D

cocoo24 - no ja tez jestem zaskoczony tym faktem, ale skoro nie mogli wziac halogenow to chociaz plastiki zabrali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie te kratki na wkręty przyczepione i to jeszcze w taki sposób ze nie idzie śrubokrętem podejsć, wkręcane były od wewnatrz zderzaka :naughty: a zeby wyjąc osłone halo trzeba wyciagnąć kratke boczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w co sie wkreciles jesli mozna wiedziec - bo nie ma tam za duzo jakis grubszych elementow mogacych sluzyc za baze wkreta...

Pomysl drastyczny ale ciekawy - moze jak znajde jakies nowe plastiki to zrobie podobnie :P

PS. Chociaz znajac zycie jak nie beda mogli popier... halogenow to caly zderzak ukradna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w co sie wkreciles jesli mozna wiedziec - bo nie ma tam za duzo jakis grubszych elementow mogacych sluzyc za baze wkreta...

Pomysl drastyczny ale ciekawy - moze jak znajde jakies nowe plastiki to zrobie podobnie :P

PS. Chociaz znajac zycie jak nie beda mogli popier... halogenow to caly zderzak ukradna :D

ukraść nie ukradą ewentualnie połamią :disgust:

środkowa kratka jest wkręcona po bokach w zderzak i od góry , boczna jest tylko od góry po 3 wkręty, zrobiłem tak nie to zeby mi nie kradli tylko dlatego że wpadł FMIC i pare mocowań ori kratek musiało polecieć przez co nie trzymały sie stabilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...