Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co lepsze kasa z autocasco i robota na własną rękę czy oddać i odebrać gotowe ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam Kolegów

Dwie noce temu miałem próbę kradzieży mojego Audi A4 B6 2001 rok, złodzieje rozwalili zamek w drzwiach od kierowcy (wepchnięty do środka) i zrypali stacyjkę (kluczyk wchodzi, ale nie da się go przekręcić), na szczęście nie udało im się odpalić samochodu i dali sobie spokój, auto ubezpieczone jest w Warcie OC, AC, NW, pełne zniżki, mam pytanie co zrobić, czy oddać Audi do jakiegoś serwisu ASO i niech oni się rozliczają z AC, czy lepiej będzie w tym wypadku wziąć kasę i zrobić to na własną rękę i trochę na tym zarobić (różnicę przeznaczyć na mody :naughty:), pytam bo goście z policji doradzili mi, żebym to zrobił na własną rękę i że to nie będzie aż takie drogie, nie mam pojęcia ile naprawa może mnie kosztować i co trzeba wymienić (zamek w drzwiach i stacyjkę na pewno, ale czy coś więcej) ???

PS. nie wiedziałem gdzie umieścić temat, jak jest w złym miejscu to proszę zielonych o przeniesienie, pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę OWU związanych z Twoim pakietem i OT lub protokół szkody, kolejno kosztorys, w związku z czym decyzja o wyborze naprawy bez lub gotówkowej będzie dużo prostsza.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że jak powymieniasz zamki (kluczyki) to zgłoś to ubezpieczycielowi.

Przy (oczywiście odpukać :naughty:) następnej zgłoszonej sprawie jak nie będzie adnotacji o takiej zmianie to mogą robić problemy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci wyceni rzeczoznawca niezależny ile to może kosztować, jak będzie mało to nie zarobisz dużo, chyba że kwota będzie duża to ja bym na Twoim miejscu rozważył dodatkowy alarm + niezależne odcięcie zapłonu lub jakąś blokadę skrzyni np. Trzeba się uczyć na błędach i cieszyć że im się nie udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...