Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Proszę o zdiagnozowanie problemu


staSzek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Mam poważny problem, a mianowicie.

Od dwóch dni wyskakiwała mi kontrolka hamulca ręcznego na wyświetlaczu, stwierdziłem pewnie przez te mrozy (bo zaciągam ręczny) po ponownym załączeniu zapłonu kontrolka znikała. Wczoraj wsiadając do auta i przekręceniu zapłonu nic się nie zaświeciło, ale autko odpaliło i wyskoczył napis OK, więc postanowiłem kontynuować jazdę do sklepu. Gdy już wyszedłem ze sklepu przekręciłem zapłon wyskoczyła mi ponownie kontrola hamulca ręcznego, później zaświeciła mi się kontrolka abs, a na wyświetlaczu pojawiła mi się kontrola sensor oleju i auto gdzie w prawym dolnym rogu mijała stacja (auto jak przy otwartych drzwiach), a żeby tego było mało zablokował mi się hamulec nożny (niemożna go wcisnąć). Sprawdziłem stan oleju i jest wporządku. Komputer wskazywał mi na 90 km paliwa. Auto stoi pod sklepem bo nie mogę go odpalić. Czy jest to możliwość braku płynu hamulcowego ?? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podepnij VAGA i sprawdz bledy :wink4: moze sprawdz weżyk od serva do pompy czy na łączniku gumowym masz nieszczelność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał go podpiąć pod VEGA, ale pierw chciałbym go uruchomić by móc dojechać do warsztatu jakiegoś. Dzięki[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:49_________________________________________________Byłem właśnie po auto. Zdjąłem klemy z akumulatora potem wyskoczyło mi jakieś menu po niemiecku wcisnąłem mode i odpaliłem auto. Dojechałem do domu powoli i nadal to samo(świeci się abs i kontrolka hamulca). Czy jest możliwość, że może to oznaczać brak klocków hamulcowych i dlatego go tak blokuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz błedy moze to byc spowodowane uszkodzeniem modułu ABS na pompie ABS-u, sprawdz tez czy czasem serwo Ci nie zamarzło w środku skoro miałes problem z wcisnieciem hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...