Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 3.0TDI quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eco driving był? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eco driving był? :decayed:

I to na maxa. :decayed:

Opublikowano

5.8l/100km u siebie w 3.0tdi też na 20'' zrobiłem dwa razy :wink4: Raz nawet 5.4 ale to tylko na odcinku 20km także się nie liczy :>

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszły nowe zabawki..niewiele ale cieszy :kox: Tylko czemu ten Iron X tak cuchnie???? :blink:

Quik Detailer Duraglossa o niebo lepszy moim zdaniem od Meguaiersa.

CG Lime Scent fajny ale wietrzeje to w moment...

Więc psikam co chwilę... :naughty:

img1303h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Tylko czemu ten Iron X tak cuchnie???? :blink

cuchnie strasznie (felga tez krwawi po tym :polew: ) , ale alloy'e czyste

Opublikowano

Przepięknie się to Twoje A5 prezentuje :good:

Widziałem już kilka razy na żywo, ale na zdjęciach jeszcze bardziej mi pasuje :>

Wczoraj widziałem A5 ze spojlerem, no gdyby nie jechał to chyba bym wyraził swoje zdanie na ten temat.. jak kwiatek do kożucha :wallbash:

Opublikowano

Pavel to wypsikaj ten zapach czym prędzej a następny kup CG o zapachu najlepszych klubów GoGo w USA :kox: :kox: :kox: moi wszyscy kumple oszaleli na jego punkcie a i żony się przyzwyczajają i w razie W juz tak nosem nie niuchają bo myślą że to z auta zapach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 17:45_________________________________________________Btw ten nowy IronX to pachnie fiołkami w porównaniu do starej wersji :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Psikałem już CG Stripper Scent i znam zapach.Makki mi go pokazał.Fajny.I chyba trochę trwalszy od Lime.Także następny będzie on.Choć i tak uważam że jak na markę trwałość jest strasznie kiepska..nie wiem czy to zamierzone czy co..

Korci mnie zeby wybróbować już tego Iron X :tongue4:

Opublikowano

ten Iron X jest nie do pod...... niedowiary jak umyl moje felgi zimowe :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Przetestowałem...w garażu..wali na cały garaż i piwnicę.. :decayed:

Zaraz mnie ktoś zapyta co to.. :cool1:

Efekt masakryczy my god co jest w składzie tego specyfiku... :shocked:

Też spŸóbowałem na wydawało mi się umytych zimówkach.. :kox:

Opublikowano

Trzeba kupić nową wersję Iron-X śmierdzi całkiem przyzwoicie.

Co do zapachów CG to ja używam od dłuższego czasu zapach "skóry" (leather scent) i trzyma się całkiem długo, zapach mi się kojarzy z napaloną wilgotną Grażyną, może dlatego go tak lubię :>

Opublikowano

Hehe, IronX rzadzi.

Po zdjeciach widze ze Pawel ma nowa wersje "Improved version".

Ta i tak ma duzo dodatkow zapachowych niz pierwsza wersja. No i jest gesciejsza. Ja jak uzywam IronX to rekawiczki i ubranko robocze mam bo inaczej wszystko wali starymi jajami.

Trzeba tez uwazac na opryskiwacze uzywajac IronX. Ten co jest w malej orginalnej butelce wytrzymuje ten srodek ale przelewanie do innych powoduje reakcje z elementami metalowymi i oslabia jego dzialanie.

Lakier (lub np felgi) dobrze oczyszczony srodkami typu Prickbort lub Nielsen Tar&Glue (sucha powloka) + Surfex HD i na koniec IronX (tez w miare mozliwosci sucha powierznia) jest w 90% czysty. Glinka ma wtedy naprawde malo do zbierania.

Opublikowano
  • Autor

Jakoś bałbym się tego śmierdziela lać na auto :P

Jak ten nowy jest lepszy to jaki jest stary :shocked:

Opublikowano

Jakoś bałbym się tego śmierdziela lać na auto :P

Jak ten nowy jest lepszy to jaki jest stary :shocked:

Nie boj sie, przezyje spokojnie:)

Tylko najpierw usun, jezeli masz, asfalt:) Pozniej dokladne mycie wstepne i splukanie. Daj mu sie wyschnac troche albo calkiem jak bedziesz mial czas.

Pozniej zastosuj IronXa na auto i zobaczysz ile masz osadu metalicznego :) Oj bedzie krwawil!

Opublikowano

i rezultat ... zero wosku na aucie :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jakoś bałbym się tego śmierdziela lać na auto :P

Jak ten nowy jest lepszy to jaki jest stary :shocked:

Nie boj sie, przezyje spokojnie:)

Tylko najpierw usun, jezeli masz, asfalt:) Pozniej dokladne mycie wstepne i splukanie. Daj mu sie wyschnac troche albo calkiem jak bedziesz mial czas.

Pozniej zastosuj IronXa na auto i zobaczysz ile masz osadu metalicznego :) Oj bedzie krwawil!

Myślałem ze najpierw Iron X a potem glinkowanie..

Opublikowano

z tego co widzę, Pavel ma jakąś wersję pośrednią

ja mam o zapachu Squash flowers smell więc mi nie śmierdzi :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wylałem smierdziela na dół drzwi i wszystko w porządku :)

A gładkie jak d*pa niemowlaka teraz :)

Niesamowity to specyfik.

Opublikowano

Ostatnio myłem swojego pod wosk na zimę.

Na pierwszy ogień poszedł PrickBort na 5 minut, na to SurfexHD 1:4 na następne 10 minut.

Na to piana aktywna z #901 na niecałe 10 minut. Spłukanie myjką.

Potem IronX na 5-7 minut. I mycie na 2 wiadra.

Jak zabrałem się za glinkę to nie miała już co zbierać, była cała czysta, tak czysty i gładki był lakier.

PrickBort i IronX są niesamowite :kox: po ich zastosowaniu zero smoły i metalicznego nalotu na lakierze :kox:

Opublikowano

trzeba jakoś specjalnie z tym uważać, żeby nie dostało się poza lakier? np. na uszczelki, czy opony?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.