Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] czy spasuje ten intercooler??


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd Ty wiesz, że do 180-200PS wytrzyma Twój silnik ? :blink:

Skad wiem??Tego nikt nie wie patrzac po autach z tymi silnikami z roznymi modami mozna wywniooskowac ze do 200max powinnien wytrzymac.O ile sie Nm nie przesadzi czyli 380 to gorna granica ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o SWAP to nie jest takie hop i kasy duzo pochlonie i problemy sa potem
a jakie masz problemy po zestrojeniu wszystkiego? trzeba robic wszystko z głową. jak zrobisz silnik 1.9 (115) na 180-200ps ,to ten napewno się szybciej wysra niż swap (130), tu softem masz śmiało 170ps ,a dalsze mody to sam widzisz u Adamoo jakie ma wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o SWAP to nie jest takie hop i kasy duzo pochlonie i problemy sa potem
a jakie masz problemy po zestrojeniu wszystkiego? trzeba robic wszystko z głową. jak zrobisz silnik 1.9 (115) na 180-200ps ,to ten napewno się szybciej wysra niż swap (130) tu softem masz śmiało 170ps a dalsze mody to sam widzisz u Adamoo jakie ma wyniki.

Ale ja nie bede robic 200 wiec zaden SWAP nie wchodzi w gre....Zreszta temat nie jest o moich modach wiec proponuje zakonczyc dyskusje na temat AJM..Moj temat bedzie ale na wiosne :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie jeszcze wkleić linka o AJM (190ps) z forum streetracing.pl http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=48864 Tukan AJM daje radę hyhyhy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna moc Tylko ze on ma fajne turbo z ARL a ja bede mial raczej AWX wiec 170-a 180 to juz max na nim bo na turbo z BRD 170km mnie nie bedzie stac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...