Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

instalowal juz ktos sportowego kata 200 cell np. do B6 1.8T ?

http://www.dcperformance.co.uk/cheap/80451/audi/blueflame-catalytic-converters/bau030c2.html

rozumie, ze pewnie wiekszosc wstawila " rurke " i smiga bez kata na patencie

ale u mnie taka opcja raczej odpada :confused4:

choc wychodzi zadecydowanie taniej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzanei katalizatora jest bezsensu moim zdaniem. Tym bardziej jezeli ktos zrobil chipa. Auto z silnikami doladowanymi bez katalizatora dostaje drugiego oddechu i nie da sie temu zaprzeczyc a normy spalin i tak juz przekraczami podajac wiecej koksu u jakiegos tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składałem jedno 1,8T w UK,właśnie ze sportowym katalizatorem-ma większą przepustowość,niż normalny i spaliny odpowiadają normą-po to jest zrobiony,żeby jezdzić autem na codzień,dbając o normy,a nie jezdzić autem zmodzonym na tor,po złożeniu wszystkich gratów do 1,8T BEXa-nie pamiętam dokładnie,ale jakoś ok 210 koni pokazała seria przed programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzanei katalizatora jest bezsensu moim zdaniem. Tym bardziej jezeli ktos zrobil chipa. Auto z silnikami doladowanymi bez katalizatora dostaje drugiego oddechu i nie da sie temu zaprzeczyc a normy spalin i tak juz przekraczami podajac wiecej koksu u jakiegos tunera.

naczytales sie za duzo.

sportowe katalizatory wlasnie od tego sa - zeby byl wiekszy przeplyw spalin + brak efektow ubocznych braku kata (buczenie etc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 03:48_________________________________________________

składałem jedno 1,8T w UK,właśnie ze sportowym katalizatorem-ma większą przepustowość,niż normalny i spaliny odpowiadają normą-po to jest zrobiony,żeby jezdzić autem na codzień,dbając o normy,a nie jezdzić autem zmodzonym na tor,po złożeniu wszystkich gratów do 1,8T BEXa-nie pamiętam dokładnie,ale jakoś ok 210 koni pokazała seria przed programem

czytalem, ze sa zajeb... i legalne bo jak sam wiesz w UK emisja spalin bokiem raczej ciezko przechodzi :gwizdanie:

skladales... :kox::good:

kuplem kata MagnaFlow :good: firma bardzo popularna w USA

http://www.magnaflow.pl/oferta.php

http://cgi.ebay.de/MagnaFlow-Sportkat-Metall-Rennkat-200-Zeller-Audi-A4-/290381507889?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item439c162d31

cholera szkoda, ze tak daleko mieszkas :confused4: od Plymouth :wink4:

... bede kombinowal z ukladem wydechowym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i legalne bo jak sam wiesz w UK emisja spalin bokiem raczej ciezko przechodzi

raczej nie przechodzi-ze wskazaniem na "nie przechodzi" :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOT :tongue4:

ja wyglada montaz ? domyslam sie, ze trzeba wspawac w downpipe ale co dalej :confused4:

:mysli: ???

jak co? wyjmujesz starego kata i wkładasz nowego/sportowego :wink4: podpinasz sonde i śmiga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukam sportowego kata, bo tylko w Polsce można jeździć z rurką, za granicą na przeglądzie to już nie przejdzie. Jestem na święta w PL i byłem na przeglądzie, który trwał może 4 minuty. Gość nawet nie podłączył rury do sprawdzenia emisji spalin. :kwasny: W Irlandii przegląd trwał 30-40min i sprawdzają wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w UK tez sprawdzaja wszystko bardzo dokladnie :cool1:

wiesz moze to i dobrze bo przynajmniej wiarygodnie...

Ja swojego kata bede zakladal po Nowym Roku a jeszcze przed planuje kupic uklad wydechowy :kox: tzw. cat-back

tak aby miec full setup ( caly uklad wydechowy ) :naughty:

bedzie brzmienie i jakies 12-15 KM :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty przeciez sam sportowy kat da przynajmniej 7-10KM i do tego jeszcze cat back z rurkami 2.5 cala

np. Magnaflow sam cat-back :cool1: z seryjnym katem

16600l.jpg

wiec pelen uklad ( ze sportowym katem 200 ) powinien dac jakies 10 - 15 KM :wink4:

na wiele nie licze moze byc nawet 10 KM :tongue4: bardziej chodzi mnie o odpowiednie brzmienie :naughty:

bo moja 1.8T 20V seria to nicosc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiele nie licze moze byc nawet 10 KM :tongue4: bardziej chodzi mnie o odpowiednie brzmienie :naughty:

Pelen uklad to da Ci pewnie 10PS, ale sam kat... watpie zeby byl jakikolwiek odczuwalny przyrost (na pewno nie ok. 10PS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...