Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Szarpie przy 1500 obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie szarpie autem przy 1500 obrotow zaczyna od 3 biegu jak przyspieszam.

Opublikowano

Być może nastawnik w pompie do czyszczenia.

Zrób również logi statyczne i dynamiczne - będzie można wyeliminować wiele przyczyn.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy znalazł się powód ?

U mnie mam to samo.

Co prawda trochę inny silnik ale może awaria podobna ...

Opublikowano

u ciebie osax jest całkiem inny silnik, nie masz pompy i nastawnika tylko pompowtryski, zacznij od wymiany filtra paliwa i sprawdzenia wężyków paliwa, zrób logi i załóż własny temat

fafol zrób logi i z czytaj błędy bo mógł paść wtrysk sterujący, sprawdź czy szarpanie ustaje jak odepniesz impulsator od strzyki biegów

Opublikowano

Wiem, że mam inny silnik.

Pod temat się podczepiłem bo mam podobny problem.

Czy przez to podczas hamowania silnikiem też może się dziać jakby tarcze "biły"?

Opublikowano

Też miałem takie szarpanie ale po wywaleniu kata jak ręką odjął :cool1: Autko ładnie i płynnie przyspiesza :)

Opublikowano

Też miałem takie szarpanie ale po wywaleniu kata jak ręką odjął :cool1: Autko ładnie i płynnie przyspiesza :)

A nie jest głośniejsze ? Nie dudni puszka ?

Dodam, że u mnie szarpie jak delikatnie się rozpędzam a jak wdepnę mocniej to z reguły przestaje.

Wiem, że turbo lubi dynamiczną jazdę ale nie zawsze się da np. wolniejsze auto przede mną.

Opublikowano

Autko jest tak samo ciche jak było :) I świst turbinki jest głośniejszy ale to zaliczam na plus :) Ja kata miałem bardzo mocno zatkanego [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:51_________________________________________________I nie zawsze musisz jeździć dynamicznie :) Wystarczy że jak masz jakiś dobry kawałek drogi (oczywiście poza terenem zabudowanym :cool1:) i wtedy możesz przegonić autko :)

Opublikowano

To wiem ... i uważać na notlauf bo mi się zdarza raz na jakiś czas :kwasny:

Jak znajdę kogoś do pomocy to zrobię logi.

Problem w tym, że logi robi się na max przyspieszeniu a auto mi szarpie właśnie przy delikatnym rozpędzaniu :confused4:

Opublikowano

To dobrze że będzie szarpać w trakcie logowania. Jak na logach wyjdzie wszystko okey to możesz kata wyrzucić. Autku to nie zaszkodzi a pójdzie na plus :)

Opublikowano

No właśnie przy gazie wciśniętym na maksa mniejsze szanse, że akurat będzie szarpać.

Czy możliwe, że np ASR może mieć wpływ na to ?

Wydaje mi się, że jak mam wyłączony ASR to chyba nie szarpie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.