Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu


Marioo22

Rekomendowane odpowiedzi

ale wtedy nawet nie musi szukać ... starczy przejść się po parkingu :wink4:

z normalnym pilotem też-idzie i naciska sobie,jak mu kierunki błysną-wie ,które to auto :tongue4:

a nuż bateria "klęknie" :naughty:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy nawet nie musi szukać ... starczy przejść się po parkingu :wink4:

z normalnym pilotem też-idzie i naciska sobie,jak mu kierunki błysną-wie ,które to auto :tongue4:

dokładnie to samo chciałem napisać :good: :good:

idziemy nie w tą stronę :kox: jest to fajny bajer dla kulturalnych ludzi :cool1: z naciskiem dla kulturalnych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziemy nie w tą stronę

no tak-temat jest o zamoczynnym zamykaniu-skupmy sie na tym :gwizdanie: :cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ robert.

Niestety za bardzo nie ogarniasz tematu.

Transponder w bezobsługowych blokadach trzymany powinien być osobno. Zasięg to kilka metrów. Nawet jeśli ktoś odpali samochód "w twojej obecności" to po ujechaniu kilku metrów uzbroi się blokada (zerwana komunikacja nadajnik-odbiornik)

btw

zadając pytanie po co, komu, na co nie mnie powinieneś cytować. Mnie to ryba czy ktoś będzie rzezał takiego kejlesa.

Za to mariuszzgierz błysnął wiedzą na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "tracimy" wszelkiego rodzaju "fajne" elementy jazdy samochodem ... mam na myśli to , że niektórych "bajeruje" jazda automatem itp. ... jak dla mnie to już "sztuczne" ... pozbawione tej frajdy ... a sami na własne życzenie pozbawimy się tej , jednej z nielicznych ( w tych czasach ) przyjemności panowania nad maszyną mech. ... (chociaż i tak coraz mniej nad nią panujemy ... poprzez właśnie różnego rodzaju "ulepszacze" elektr. ... ) :confused4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "tracimy" wszelkiego rodzaju "fajne" elementy jazdy samochodem ... mam na myśli to , że niektórych "bajeruje" jazda automatem itp. ... jak dla mnie to już "sztuczne" ... pozbawione tej frajdy ... a sami na własne życzenie pozbawimy się tej , jednej z nielicznych ( w tych czasach ) przyjemności panowania nad maszyną mech. ... (chociaż i tak coraz mniej nad nią panujemy ... poprzez właśnie różnego rodzaju "ulepszacze" elektr. ... ) :confused4:

:hi:

robert :polew: :polew: :polew: :polew: wybacz ale nie nadążam za tobą :polew: :polew: :polew: nadmieniam, że nie piłem dziś specjalnie dużo :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 01:13_________________________________________________panowanie nad maszyną :kox: jak jedziemy to możemy panować nad autkiem, ale jak podejdzie na postoju do twojego furacza naprawdę fachowiec z poważnym sprzętem i będzie chciał go sobie wziąć, to po prostu go sobie weźmie w ten czy inny sposób i nic na to nie poradzisz :no: kompletnie nic :no: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to jest prawda :confused4:

i w sumie to jest najgorsze :wallbash: :wallbash: co byś nie zrobił to i tak buchną jak będzie zlecenie :wallbash: masakra jakaś :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert :polew: :polew: :polew: :polew: wybacz ale nie nadążam za tobą :polew: :polew: :polew: nadmieniam, że nie piłem dziś specjalnie dużo :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 01:13_________________________________________________panowanie nad maszyną :kox: jak jedziemy to możemy panować nad autkiem, ale jak podejdzie na postoju do twojego furacza naprawdę fachowiec z poważnym sprzętem i będzie chciał go sobie wziąć, to po prostu go sobie weźmie w ten czy inny sposób i nic na to nie poradzisz :no: kompletnie nic :no: :gwizdanie: :gwizdanie:

no właśnie ... nie nadążasz ... mi nie chodziło o to jak auto stoi na parkingu ... kiedyś były kluczyki , ktoś kombinował jak otworzyć auto bo mu zamek zamarzł ... teraz/dziś większość ma centralny na pilota i ... i tak znajdzie się taki (jak Ty) któremu to nie pasuje ... a co będzie jutro :mysli::thumbdown:

przykre :confused4:

robert nie obraź się,

sorki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: naprawdę nie nadążam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:notworthy: wytłumaczcie mi proszę :kox: o co kaman :gwizdanie: ewentualnie skończmy ten wątek :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej Piotrek napisał,jak robią to u niego,więc kontynuacja tematu nie ma najmniejszego sensu,bo się robi OFF TOP-zamykam,jesli ktoś będzie chciał coś dodać-pisać PW,to się otworzy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...