Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Dziwny dźwiek przy spadaniu obrotów z 2tys do obrotów biegu jałowego


pompon60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukałem podobnego wątku na forum lecz nie mogłem nic znaleźć wiec postanowiłem napisać, zauważyłem w mojej audi że podczas dodania "gazu" tak w okolicach 2 tys obr i i swobodnym spadaniu obrotów do biegu jałowego słuchać taki dziwny dźwięk przypominający jakby jakieś harczenie, najbardziej słyszlane jest w okolicy schowka, przestrzeni nóg pasażera. Dźwięk ten przypomina jakby to harczenie wydobywało sie przez jakąś rurę itp, czy związane jest to z ogrzewaniem i ujemna temp?? proszę o wasze sugestie i spostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh może chodzi ci o szuranie :naughty: jeśli tak to na forum jest obszerny temat :szukaj: ja też z tym jeżdżę, jak auto dobrze przegonie to czasem przechodzi na jakiś okres :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chodzi o takie szuranie, troche sie wystraszyłem czy aby z autem nie zieje sie cos niepokojacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie to nic takiego , ja mam to juz 1 rok i nic sie nie dzieje , turbinę mam nową i tez jest ten dzwiek , tez sie tym przejmowałem do czasu az nie usłyszałem tego w innych audiczkach . Wiele osób pisze ze nie ma takiego dzwieku inni piszą ze jest mają . A ja myslę ze to jest związane z zasysaniem powietrza , moze tak sie dzieje jak turbinka zasysa nagle duzo powietrza , no wiem wiem powiecie ze to przy zchodzeniu z obrotów i ze juz takiego zasysania nie ma ! No kazdy ma swoją teorie na ten temat , moze sie myle a moze nie . Tez chciałbym wiedziec na 100 % co to jest. A i nie jest to na 99 % zjechana turbinka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia !!!!.... :wink4:

jeśli ktoś ma ochotę to może sobie kontynuować tutaj ...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0;highlight=szuranko

.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...