Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Zapowietrzony układ chłodzenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanko .Czy na rozgrzanym silniku dolny waz wychodzacy od chłodnicy ma byc goracy ? I czy w audi a4 sam odpowietrza sie układ chłodzenia?

Opublikowano

cześć;

jesli termostat sie odworzy to dolny waz bedzie gorący.ja przy wymianie pompy i płynu rozłaczyłem wąz na podszybiu,odpowietrzyłem i po sprawia.Grzeje aż miło!

pozdro

Wojtek :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

cześć;

jesli termostat sie odworzy to dolny waz bedzie gorący.ja przy wymianie pompy i płynu rozłaczyłem wąz na podszybiu,odpowietrzyłem i po sprawia.Grzeje aż miło!

pozdro

Wojtek :a4fan:

Na podszyciu ida 2 weze obojetnie ktory rozlaczasz? Jezeli zapowietrzony to czekasz az ujdzie powietrze i poleci plyn?
Opublikowano

Witam mam takie pytanko .Czy na rozgrzanym silniku dolny waz wychodzacy od chłodnicy ma byc goracy ? I czy w audi a4 sam odpowietrza sie układ chłodzenia?

tomek25 - napisz dokladnie jaki masz problem? Dopóki się termostat nie otworzy a zaczyna przy temp. 87C to ten wąż będzie zimny i silnik pracuje na małym układzie. Poczytaj o wymiane termostatu. Jest tam dużo o odpowietzreniu układu chłodzenia a dokłądnie jak się powinno to zrobić.

Opublikowano

Czesc, ja odpowietrzam poprzez nacisk (zngniecenie) obu rur, przy otwartym zbiorniczku wyrownaczym. po tym zabiegu wszystko jest ok! Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Wąż wcale nie musi być gorący, temat przerabiałem z kolegą wiki.

Opublikowano
  • Autor

Chodzi mi w czasie jazdy jaki ma byc ten waz dolny?U mnie ten waz jest zimny dopiero jak postoje troche i pogazuje dopiero robi sie cieply- termos w pelni sie otwiera czy to normalne???????A zwracam na to uwage poniewaz niedawno mialem plyn wymieniany.

Opublikowano

Kolega wiki miał ten sam dylemat przy wymianie termostatu i ustaliliśmy, sprawdzając na 2 samochodach, źe ten wąż robi się najwyżej ciepły.

Opublikowano

Na podszyciu ida 2 weze obojetnie ktory rozlaczasz? Jezeli zapowietrzony to czekasz az ujdzie powietrze i poleci plyn?

Jeden z nich ma mały otworek do odpowietrzania.

Tak jak pisze mrog, przerabiali ten temat dość poważnie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7034.75.html

Czy masz jakieś problemy z temperaturą?

Opublikowano
  • Autor

No to spox. jest tak jak powinno . Z temp. raczej brak problemow stoi przed 90 jak zagrzany :). Temat uwazam za zamkniety . Pozdro. dla wszystkich maniakow :audi::a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.