Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem ze spryskiem Xenonów


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy temat był czy nie. Mianowicie nie śmiga mi sprysk prawej lampy. Trochę się wysuwa, nie pryska i jak się chowa, to odstaje jakieś 2cm. Jakieś opcje rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnoscia z lekka sie przytkal :wink4: czestym problemem przytkanych spryskow sa niestosowanie ORI plynu albo markowego :cool1: tylko jakis sikow :confused4:

Albo pompka niedomaga i slabe cisnienie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale również problem jest z chowaniem się jednego, do góry da się go podciągnąć, wcisnąć już nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, miałem kiedyś to samo.

Przepusciłem z 1 L płynu a w tym czasie troche pomogłem (potrzebne 2 osoby) mu się wysunąć i od tamtej pory działa.

Przy okazji mam pytanie:

Da się wyłączy spryskiwanie reflektorów za pomocą FISu na przykład??

Wiem, że całkowite odłączenie jest bez sensu ale przy takiej chlapie na drodze wlewam 4 L / tydzień płynu.

Może się jakoś zVAGowac tak żeby psikał rzadziej????

Pozdro i sory za mały OT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale również problem jest z chowaniem się jednego, do góry da się go podciągnąć, wcisnąć już nie..

a nie przymarza Ci czasem ten jeden sprysk?? rozmumie, ze to te od strony pasazera sprawia problemy?? moim zdniem kiepski plyn i przymarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, miałem kiedyś to samo.

Przepusciłem z 1 L płynu a w tym czasie troche pomogłem (potrzebne 2 osoby) mu się wysunąć i od tamtej pory działa.

Przy okazji mam pytanie:

Da się wyłączy spryskiwanie reflektorów za pomocą FISu na przykład??

Wiem, że całkowite odłączenie jest bez sensu ale przy takiej chlapie na drodze wlewam 4 L / tydzień płynu.

Może się jakoś zVAGowac tak żeby psikał rzadziej????

Pozdro i sory za mały OT :P

Ustaw sobie VAG-iem wersje skandynawską, światła mijania zapalają się automatycznie po włączeniu zapłonu. W tej konfiguracji przy wyłączniku świateł na OFF nie działa przełączanie na światła drogowe i nie działają spryskiwacze reflektorów. Po przełączeniu świateł na ON drogowe i spryski działają normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie chowały się do końca dysze spryskiwaczy lamp bo tylko raz wlałem jakiś płyn z biedronki po wlaniu sonaxa i po kilkukrotnym użyciu spryskiwacza problem zniknął :wink4: teraz leje tylko sonaxa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik ....no to mnie powaliłeś teraz :] Tyle na forum siedze i tego nigdzie nie widziałem :]

Dzięki za odpowiedź, już szukam jak przejść w VAGi na skandynawskie lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...