Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem ze spryskiem Xenonów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy temat był czy nie. Mianowicie nie śmiga mi sprysk prawej lampy. Trochę się wysuwa, nie pryska i jak się chowa, to odstaje jakieś 2cm. Jakieś opcje rozwiązania?

Opublikowano

z pewnoscia z lekka sie przytkal :wink4: czestym problemem przytkanych spryskow sa niestosowanie ORI plynu albo markowego :cool1: tylko jakis sikow :confused4:

Albo pompka niedomaga i slabe cisnienie jest

Opublikowano
  • Autor

Ale również problem jest z chowaniem się jednego, do góry da się go podciągnąć, wcisnąć już nie..

Opublikowano

Witaj, miałem kiedyś to samo.

Przepusciłem z 1 L płynu a w tym czasie troche pomogłem (potrzebne 2 osoby) mu się wysunąć i od tamtej pory działa.

Przy okazji mam pytanie:

Da się wyłączy spryskiwanie reflektorów za pomocą FISu na przykład??

Wiem, że całkowite odłączenie jest bez sensu ale przy takiej chlapie na drodze wlewam 4 L / tydzień płynu.

Może się jakoś zVAGowac tak żeby psikał rzadziej????

Pozdro i sory za mały OT :P

Opublikowano

Ale również problem jest z chowaniem się jednego, do góry da się go podciągnąć, wcisnąć już nie..

a nie przymarza Ci czasem ten jeden sprysk?? rozmumie, ze to te od strony pasazera sprawia problemy?? moim zdniem kiepski plyn i przymarza

Opublikowano

Witaj, miałem kiedyś to samo.

Przepusciłem z 1 L płynu a w tym czasie troche pomogłem (potrzebne 2 osoby) mu się wysunąć i od tamtej pory działa.

Przy okazji mam pytanie:

Da się wyłączy spryskiwanie reflektorów za pomocą FISu na przykład??

Wiem, że całkowite odłączenie jest bez sensu ale przy takiej chlapie na drodze wlewam 4 L / tydzień płynu.

Może się jakoś zVAGowac tak żeby psikał rzadziej????

Pozdro i sory za mały OT :P

Ustaw sobie VAG-iem wersje skandynawską, światła mijania zapalają się automatycznie po włączeniu zapłonu. W tej konfiguracji przy wyłączniku świateł na OFF nie działa przełączanie na światła drogowe i nie działają spryskiwacze reflektorów. Po przełączeniu świateł na ON drogowe i spryski działają normalnie.

Opublikowano

Mi też nie chowały się do końca dysze spryskiwaczy lamp bo tylko raz wlałem jakiś płyn z biedronki po wlaniu sonaxa i po kilkukrotnym użyciu spryskiwacza problem zniknął :wink4: teraz leje tylko sonaxa :cool1:

Opublikowano

Konik ....no to mnie powaliłeś teraz :] Tyle na forum siedze i tego nigdzie nie widziałem :]

Dzięki za odpowiedź, już szukam jak przejść w VAGi na skandynawskie lampy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.