Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kręci rozrusznikiem, ale nie odpala


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze mi ktos pomoze mam taki problem iz przyjechalem samochodem a4 b6 2,0 alt benzyna pod sklep lidl i jak chcialem odjechac to juz mi nieche odpalic kreci rozrusznikiem ale nieodpala , na FIS tez mi nic niepokazuje nie wiem co jest grane prossze o jaskies sugestie co to moze byc ?

dodam to ze jak krece rozrusznikiem to swieci kontrolka od ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wode pod akumulatorem. Mozliwe ze jakies wiazki zalalo lub sa zawilgocone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy moge go popchac i sprobowac tak odpalic czy sie nic niestanie wiem ze dislu moze pasdek przeskoczyc i lipa a w 2.0 alt ?[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:55_________________________________________________ok ju zwszzystko gra trzeba bylo wyciagnac czujnik temp do ECU i na nowo podlaczyc xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że przyczyną mogło być to,że stałeś pod Lidlem,a nie pod Biedronką :wink4: Pozdrawiam!

warnwarn.gifA ja mysle, ze zasluzyles na ostrzezenie. OT.

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 20:12_________________________________________________

Myślę,że przyczyną mogło być to,że stałeś pod Lidlem,a nie pod Biedronką :wink4: Pozdrawiam!

warnwarn.gifA ja mysle, ze zasluzyles na ostrzezenie. OT.

To nie moja wina,że moderator nie ma poczucia humoru,nie chciałem nikogo urazić,ale skoro dostałem ostrzeżenie no to trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...