Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dziwne zachowanie dmuchawy


wojtek123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tak mam i wydaje mi się, że to jest normalne. Podpinalem Vaga nie raz by przeskanować całe auto i nie bylo nic błedów związanych z ta sprawa. Ale Tobie się włacza podczas jazdy czy zaraz po odpaleniu i jak ujedziesz kawałek? Bo u mnie to zjawisko wytępuje tylko wtedy jak odpale auto i chce szybe przemyc to dmuchawa włacza sie na full. A tak jak juz ujade kilka km to już tak sie nie robi. A może to ma jakiś zwiazek z podgrzewanymi spryskiwaczami, jak auto jest zimne to tak sie zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak mam włączony nawiew na szybę tzn ten guziczek ze znaczkiem szyby to dmuchawa idzie na full ale z biegiem czasu sama redukuje prędkość ty chyba normalne jest ale jak spryskam szybę to na parę sekund znów idzie na full po czym redukuje prędkość o kilka kresek. Błędów nie stwierdzono więc nie wiem czy tak ma być czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak mam włączony nawiew na szybę tzn ten guziczek ze znaczkiem szyby to dmuchawa idzie na full ale z biegiem czasu sama redukuje prędkość ty chyba normalne jest ale jak spryskam szybę to na parę sekund znów idzie na full po czym redukuje prędkość o kilka kresek. Błędów nie stwierdzono więc nie wiem czy tak ma być czy nie?

Dokładnie mam tak samo jak kolega opisuje. Wydaje mi się, ze to normalne ale niech sie jeszcze inni wypowiedza w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także opisana sytuacja występuje.

Tak ten model chyba już ma.

:mysli::mysli::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo. Sprawdzane jeszcze w kilku innych audi i też tak mają, więc norma.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...