Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 tymona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jes :kox:

Opublikowano

gut gut :oklaski:

Opublikowano

a gdzie foty konsoli :naughty:, chciało Ci się grzebać przy takiej temperaturze :blink:

Opublikowano
  • Autor

nie ale nie moglem sie powstrzymać do tego doszła instalacja głośników nowych wzmacniacza fis siedzi :decayed:

w sobote kodujemy podłączamy czujnik temp. manetkę a jak będzie ciepło to sie dokończy :gwizdanie:

Opublikowano

nie ale nie moglem sie powstrzymać do tego doszła instalacja głośników nowych wzmacniacza fis siedzi :decayed:

w sobote kodujemy podłączamy czujnik temp. manetkę a jak będzie ciepło to sie dokończy :gwizdanie:

kiedy kupiłeś ten kombajn pod fisa? poza allegro go wziąłeś?

Opublikowano

nie ale nie moglem sie powstrzymać do tego doszła instalacja głośników nowych wzmacniacza fis siedzi :decayed:

w sobote kodujemy podłączamy czujnik temp. manetkę a jak będzie ciepło to sie dokończy :gwizdanie:

bardzo gut gut :decayed: gdzie wzmaka upchanłes z przodu? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak pod miską olejową :kox:

a jeszcze jedno lamy tył idą z polifta :cool1:

Opublikowano

nie ale nie moglem sie powstrzymać do tego doszła instalacja głośników nowych wzmacniacza fis siedzi :decayed:

w sobote kodujemy podłączamy czujnik temp. manetkę a jak będzie ciepło to sie dokończy :gwizdanie:

kiedy kupiłeś ten kombajn pod fisa? poza allegro go wziąłeś?

hę?

Opublikowano

polift :kox: a nie sjena :kox: gdzie wzmaka umiejscowileśc bo rozumiem ze on jest pod przód glosniki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

więc tak konsola siedzi dzięki za pomoc wrzosu :notworthy:

fis i manetka też

wszystko wygląda ok tylko licznik trza przekodować bo kreci sie do 4tys .

kolejne w planach to montaż audio kable rozłożyłem :kox:

kratki polift

kubły przód

lampka polift

gwint

tył lampy polift

AEB :naughty:

Opublikowano

:good:

musze sobie manetke w koncu zalozyc :gwizdanie: niech sie cieplo zrobi tylko

Opublikowano

więc tak konsola siedzi dzięki za pomoc wrzosu :notworthy:

fis i manetka też

wszystko wygląda ok tylko licznik trza przekodować bo kreci sie do 4tys .

kolejne w planach to montaż audio kable rozłożyłem :kox:

kratki polift

kubły przód

lampka polift

gwint

tył lampy polift

AEB :naughty:

a fela? :kox:

Opublikowano
  • Autor

jest 17 może 18 ale MOŻE :>

:good:

musze sobie manetke w koncu zalozyc :gwizdanie: niech sie cieplo zrobi tylko

he he nie szalej tak też masz fajnie :kox:

Opublikowano

jedziesz z modami :good: jest git :decayed: ja u siebie teraz tez audio ogarniam :embarrassed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nop tylne polifty wpadły :kox:

Opublikowano
:good: srodek ogarniety? :decayed:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niu foto większość skręcone :kox:

Opublikowano

gites :kox::good:

Opublikowano

no poliftowa konsolka fc**j odmładza środek :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

lampka polift do środka jest kratki polift od krychy idą

teraz szukam gwintu jaki pany i za ile :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.