Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 tymona


tymonA4

Rekomendowane odpowiedzi

nie za ciekawy :no: szukamy dalej :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:35_________________________________________________-tak myśle jeszcze o pomalowaniu tch czarnych elementów :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________no hidy założyłem [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-b5-s4-94-01-lampy-tyl-sedan-red-white-clea-i1408339066.html

nowy zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi zawsze siena przychodzi na mysl jak widze te lampki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi civic :gwizdanie:

generalnie, nie w moim guście, wydaje mi się Tymon że zbyt pochopnie podejmujesz decyzje przy kupnie :decayed:

C14284864_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za ciekawy :no: szukamy dalej :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:35_________________________________________________-tak myśle jeszcze o pomalowaniu tch czarnych elementów :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________no hidy założyłem [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-b5-s4-94-01-lampy-tyl-sedan-red-white-clea-i1408339066.html

nowy zakup

akurat przy srebrnym kolorze ladnie wygladaja te lampy...:) tylko gorzej swieca w nocy bo jak swieczki

Compactspoiler5.jpg :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te lampy pasują tylko do srebrnego auta :slina:

i to nie prawda, że świecą jak świeczki. Świecą normalnie, tak naprawdę to dopiero ledy świecą mocniej :good:

Moim zdaniem, jest świetnie :kox:

C16685128_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takie depo ale te ciemne i dwie rzeczy mi sie nie podobały , jakość wykonania !! pasować pasowały , ale kable i wtyczki jak w ruskim czołgu .

do tego światło sie nie rozpraszało tak ładnie jak w ori lampach czy to po 1 czy po 2 lifcie.

a co do wyglądu lamp to Gregory takie ma i są spoko na srebrnym , ale i tak mi sienne przypominają i wole polifty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fis :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1412623211#gallery[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 01:04_________________________________________________pany kto mi pomorze w montażu fisa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko spróbuj podniesc ja do góry :wallbash:

teraz to juz jakos zaczyan wygladac z tymi modami :decayed:

nie zapomnij o mieszku, bo cos sie wytarmosił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy z tymi modami się w końcu sprzeda

a właśnie kiedy sprzedajesz za 2 tygodnie :polew: :polew: :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zostaje :) scyzoryk nie pasuje :( muszę szukać inny

A na razie kupione nowe radio i szukam głośników na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...