Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czy podejdą jarzma od S6 do A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mozesz bardziej szczegolowo :decayed:

jest inny myk niz w B6

dobrze rozumiem :mysli:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________aaa jest elektyka w B8 :confused4

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________Heh sytuacja wyglada nastepujaco z przodu bedzie pasowalo tylko tarcze od S4 B6/B7 - ktore wlasnie kupilem :wink4:

Tyl tak jak pisales ni hu hu :confused4:

Wiec caly tyl + 2 przednie tarcze ida do zyda :naughty: posuja do B8 i do A5 rowniez...

Tomek nie wyciagalem klockow... sprzedam to w calosci i wtedy zajme sie tylem.

Opublikowano

szkoda, ze tyl nie podejdzie, lyknalbym kiedys takie 330mm :)

Opublikowano

w/g mnie potrzebujesz jarzm od 330 mm zacisku, a sam zacisk od S4 B6/B7 300mm, dlatego tez prosilem Cie o nr klocka aby to potwierdzic

Opublikowano
  • Autor

szkoda, ze tyl nie podejdzie, lyknalbym kiedys takie 330mm :)

Wiem kurfa :decayed: kupilem na goraco bo cena / stan WOW

wiedzialem, ze z przodu podejdzie z tarcza od S4 B6/B7...

nastapil zonk z tylem - trudno sprzedam reszte gratow moze jeszcze cos zarobie :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:54_________________________________________________

w/g mnie potrzebujesz jarzm od 330 mm zacisku, a sam zacisk od S4 B6/B7 300mm, dlatego tez prosilem Cie o nr klocka aby to potwierdzic

Tomek ciekawe rozwiazanie :good: jaka cena ?

bo przyznam, ze wole sprzedac pelen tylny pakiet...

Opublikowano

niestety nie mam na te chwile wolnych zacisków na 300mm

ale cos moze sie urodzi

co z tymi numerami ?

Opublikowano

postaraj sie podac mi jutro do 12.00

bede mógł sprawdzic to oragnoleptycznie

a jak mi nie podasz to dopiero w poniedziałek ruszę temat

Opublikowano
  • Autor

bedzie trzeba to przelozyc Tomek najpuzniej do nastepnej soboty :wink4:

Opublikowano

ale marudzisz, kurde mam do kupienia taki zestaw na 330mm ale nie ma tam klockow i tez sie czaje bo nie mam pewnosci ze bedzie pasil a tak mialbym rozwiazana sprawe

Opublikowano
  • Autor

o wiedze, ze ja tez moge tobie pomuc... dobra Tomek przyspiesze :decayed: i bedziesz wiedzial na wtorek wieczorem :wink4:

Wczesniej nie dam rady bo jestem w innym miescie - taki dlugi weekend z mojej strony :tongue4:

ps. po ile teraz takie zaciski pod 330mm na tyl chodza ?

chcialbym wiedziec aby nie przesadzic z cena przy sprzedazy :tongue4:

Opublikowano

w tej chwili te zaciski nie sa chodliwe bo mało kto na razie robi SWAP-y w B8 :decayed: :decayed: :decayed:

musiałbyc sprzedac razem z jarzmami, bo bez jarzm sa warte tyle co nic

a jeżeli jarzma od 330mm beda pasowac do zacisku na 300mm to sprawe masz rozwiąząną

na tyle ze, musisz szukac teraz tylnych zacisków od S4 B6/B7 :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

tyl sobie na razie odpuszcze :decayed:

Napisz na priv ile wolac za komplet na tyl = zaciski, jarzma, klocki i tarcze - wszystko prawie jak nowe !!!

ponoc wchodza tez do A5 :wink4:

Tomcio nie dam rady na wtorek :confused4: wracam do domu :tongue4: w czwartek.

Wiec czwartek wieczorem bedziesz mial odp. Sorry ale inaczej sie nie dalo :wink4:

Opublikowano

przykro mi ale nie podam Ci ceny za ten komplecik :no: :no: :no: :no:

wiesz za ile kupiłes wiec za tyle sprzedaj :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ja bym to zostawił i szukał zacisków z S4 (300mm) bez jarzm

z tego co sprawdzałem klocki sa niemalże takie same, róznice rzedu 0.2mm nie robi róznicy, tarcze tez pasują

a róznica w hamowaniu zajeb....ista :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

może ja kupie ten tył ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

wyslij mi info na priv z ceną

Opublikowano
  • Autor

kupilem Bardzooo okazyjnie wiec za tyle samo raczej nie sprzedam :decayed: :decayed: :decayed:

co do oferty to przeciez przesylka do PL takich kg. wynieszie sporo :gwizdanie: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

taaaaaa, ale nadal nie dostałem info :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tomek ja chce zarobic :wink4: a nie zdzierac z kolegow na forum. ponadto sama przesylka wyniesie jakies 300-450zl

Jak dobrze wyjdzie to przod z nowymi tarczami wyjdzie dla mnie gratis lub prawie gratis :naughty:

link z cena ktora zaplacilem za ten kompletny prawie nowy zestaw S4 B8 poszedl na priv. :wink4:

i mam nadzieje, ze mnie zrozumiesz dlaczego chce go sprzedac malookazyjnie :tongue4:

czyli chce za sam tyl wiecej niz dalem za caly komplet :wink4:

te hamulce nie sa takie chodliwe jako uzywki bo wchodzi do A5 i A4 B8 wiec sam wiesz ze przy tym stanie z cena ??? :decayed: nie przesadzam :gwizdanie:

Nowe kosztuja $$$ :shocked: a te sa prawie jak nowe :decayed: wiec to i tak okazja :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.