Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błędy ABS-u


BrunoNH

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze mi odpowiedziec co moze byc przyczyna wyswietlanie wykrzyknika i kontrolki ABS-u po przejechaniu ok 5 KM??

Najpierw na VAG-u wyswietlalo mi blad prawego tylnego kola, wymienilem czujnik i dalej to samo, wiec po dalszych poszukiwaniach znalazlem przetarty kabel w instalacji od sterownika do pompy i jak juz mi sie wydawalo ze wszystko jest OK to dalej ten sam objaw. Dodam, ze po wyswietleniu sie bledu ABS-nie dziala wogole....

Czy problemem moze byc stary plyn, ktory stracil wlasciwosci i jakis czujnik to wykrywa ??

A moze to objawy konczacej sie pompy... ???

Juz tylko to przychodzi mi do glowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też miałem ta samą sytuacje z ABS tylko że u mię padł cały sterownik Wymieniłem go i wykrzyknik się nie zapala teraz tylko żółta kontrolka się pali Vagem sprawdzałem że czujnik teraz jest tył prawy uszkodzony I tu pytanie jeśli 1 czujnik nie działa i kontrolka się świeci ABS To powinny działać absy czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo cieszylem sie z usuniecia usterki, plyn wymieniony, kabel przetarty naprawiony, czujniki nowe i dalej cos jest nie tak....

Mianowicie po pokonaniu jakichs 10 km lub po wjezdzie na autostrade i przekroczeniu ok. 120 km wyskakuje dalej ten blad ABS-u i nie moge juz dojsc do tego z czym to moze byc zwiazane :(

Po podpieciu do kompa wywala mi blad, ktorego numeru juz nie pamietam, ale w komentarzu jest "Blad nie spowodowany osprzetem" :disgust:

Wyglada mi to na nieprawidlowe liczenie zebow na tarczy, ale to tylko moje przypuszczenia, juz nie wiem jak to sprawdzic szczegolowo i wykluczyc inne bledy :wallbash:

Klocki i tarcze tez niedawno wymienilem na tarcze brembo i klocki ferodo, czy ktos kto ma podobny zestaw tez ma takie problemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...