Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5


cool506

Przeróbka dekorów - Co wyrezac?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przeróbka dekorów - Co wyrezac?

    • Folia 3M srebry carbon
    • Baza biała perła+lakier bezb. połmat
    • Czarna perła wysoki połysk


Rekomendowane odpowiedzi

to ogarniaj to wszystko ale jak sam widzisz da się wstawic quattro:-) bo bude masz naprawdę za***ista chyba najładniejsza b6 jaką na kg widziałem sam chce kupić b6 na full opcji 1.8t quattro ale nic fajnego nie ma cały czas szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze przerobic tego automata na manual ?? co o tym myslisz? :gwizdanie: no wiadomo wydales juz duzo na naprawr skrzyni no cos za cos:) pomysl:)[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 14:28_________________________________________________a jezdziles moze juz tipem?? mam zamair kupic b6 w sedaniku 1.8T quattro wlasnie z tipem amerykanska wersje :kox: jak to jezdzi?? wie moze ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kompa z programem na cos ponad 180km, ale obecnie wlozony mam standart ECU bo na tamtym gazu mi nie mogli wyregulowac,ale spoko teraz zbieram graty , wywalam kata zmieniam dv od tt wtryski tez wieksze druga chlodniczka po prawej, i spowrotem wroci komp po chipie, a gazem wtedy bede sie martwił, narazie zbieram graty, mam tez juz osprzet pod kiere multi (dzieki siemian) od b7 , tylko szukam kiery teraz, no i w planie mam chyba zmienic na nastepny sezon felgi na ori rs4 19".[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:03_________________________________________________

a moze przerobic tego automata na manual ?? co o tym myslisz? :gwizdanie: no wiadomo wydales juz duzo na naprawr skrzyni no cos za cos:) pomysl:)[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 14:28_________________________________________________a jezdziles moze juz tipem?? mam zamair kupic b6 w sedaniku 1.8T quattro wlasnie z tipem amerykanska wersje :kox: jak to jezdzi?? wie moze ktos?

Wodi poszukaj wątku Thom4s ona ma wlasnie tipa i usa i duze modyfikacje 1.8 T ma cos chyba ponad 270 km :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja w AVJ Po Chipie na 180KM Odpuściłem sobie LPG, poodpinałem instalację, jeszcze tylko tą Butlę musze Wywalić.

Ogólnie jest tak jak Ci Nosb napisal. do puki nie zmienisz wtysków na wieksze i nie wystroi Ci tego ktoś to będzie Ci pętlilo wtryski a to oczywiste że na LPG nie będzie jeździło.

Teraz postaw sobie pytanie czy jeszcze chcesz tego LPG :) przy tej cenie niemal 3zł.

Ja przy normalnej jeździe do pracy dziennie w dwie strony 100km spalanie mam na poziomie 9l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz możliwość rób quattro i manual, kup uszkodzonego angola ale kompletnego

multitronic u mnie top historia, przerobienie naprawdę prosty temat i co więcej naprawdę warto, z taka moca ro zsypie sie ta skrzynka sprzedasz poki jest sprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nierobie takich uslug, wiem kto robi to z glowa

angola w q z takim motorem do 10tys kupisz masz wszystkie czesci juz

angola luniesz na czesci zarabiasz juz natym

skrzynial leci za 2800 spokojnie bo masz sprawna

koszt uslugi licz kolo 1500zł do 2000 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz wszyscy ci mowia przerabiaj:D cool uwazaj chyba kupie twojego klona tylko z manualem w quattro no i bex od razu:P :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie wnetrze mi sie bardzo podoba twoje ale no niestety nie ma takich popatrz na to co o tej myslisz?

http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-quattro-190km-s-line-xenon-skory-i1890107941.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Q + manual do tego bex to jest to :slina: sam u siebie mam teraz nowe sprzeglo i dwumas bajeczka dobrze nawet klei to i na sluchym da sie swirowac :naughty: zawsze jak wjezdzam na rondo to mnie kusi :evil: na dwójeczce do dechy i bokiem polatac :cool1: nie ma znaczenia czy sluchy czy mokry asfalt:) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym ogloszeniu nie tak ? ze bzdury wypisuja , brak pelnego sline, zauważcie tez na 1 foto dokladni niepomalowane a na pozaostalych juz pomalowane :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym ogloszeniu nie tak ? ze bzdury wypisuja , brak pelnego sline, zauważcie tez na 1 foto dokladni niepomalowane a na pozaostalych juz pomalowane :0

zauwaz tez ze to zupelnie inne samochody popatrz na rejestracje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...