Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Pomóżcie mi wybrać kolor skóry ;)


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem czy w dobrym dziale to napisałem, w razie czego proszę o przesunięcie.

Mam srebrne A4 B5 i chcę do niego uszyć skórzaną tapicerkę w JAVA Car Design. Problem w tym, że nie wiem jaki kolor będzie pasował do mojego auta.

Wejdźcie na tą stronę: http://www.javacardesign.com/indexpl2.php -> na górze "Oferta" -> z boku "Kolory skóry" i napiszcie numery tych, które będą pasować do srebrnego Audi. Sam skłaniam się do numeru "011" - co o tym myślicie? :>

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

011 ładny kolorek tylko nijak ma się do srebrnego nadwozia.

Proponuje coś takiego. 06aa0ae2cd38b3ebm.png7a09146059f7a122m.png

Propozycja z galerii tej firmy JAVA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna :))))

Ew. kremowa ale nie do srebrnego :)

Hmm jeśli obszywasz wszystko kanapę, fotele, boczki itd. to krzyknij mi na PW ile Ci Sławek powiedział.

I biorąc pod uwagę, że jesteś z Konina masz blisko do Łodzi to zastanów się nad http://www.tapcar.pl/ . Nie chce nikomu robić reklamy. Okres oczekiwania długi, ceny wysokie, ale jakość wykonania niesamowita :) I bynajmniej nie mam nic przeciwko Javie, bo ich projekty też są za***iste, ale chyba będziesz miał odrobinę bliżej, a cenowo to niestety musisz się sam zorientować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki wszystkim za rady ;) Chyba się zdecyduję na czarną, ale podobne zapytanie wysłałem do JAVY, żeby doradzili mi co ludzie biorą do srebrnych autek i jaki kolor pasuje. Napisali mi, że przy srebrnym nadwoziu ładnie wygląda wanilia (bananowa skóra) i pomarańcz :)

gugas: Za przednie fotele, kanapę i boczki chcą 4400zł. Dzięki za link, zorientuję się. Tylko, że w JAVIE jedno co bardzo działa na ich korzyść to czas realizacji - 8h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno polecil bym ciemny kolor - czarny to klasyk; jesli chodzi o te probki to nie bardzo mozna z nich cos wybrac - zwroccie uwage na ostatni kolor - czarny - malo podobny do czarnego. Mysle ze trzeba by pojechac i obejrzec na wiekszym kawalku skory dlatego ze to jest jak z wyborem farb na sciane - wybierasz z probnika 2 x 2 cm a potem na scianie wyglada to calkowicie innaczej. Zupelnie inne nasycenie koloru. Pamietaj ze jak robisz calosc to mozesz sobie poszalec i spelnic marzenia!! a zastanawiales sie nad pomieszaniem alantary ze skora - tez fajnie wyglada. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę łączyć skóry z alkantarą. Nie dowiadywałem się też co do kosztów takiego zabiegu (pewnie drożej :P). Klimatyzacja oczywiście jest :) A co do czerwonego koloru skóry - może i by ładnie wyglądało, ale nie pasuje do mojej wizji auta ^^ Wczoraj też znajomy podsunął mi pomysł kupna używanej tapicerki skórzanej. Z jednej strony chciałoby się świerzą, pachnącą skórkę, ale z drugiej tamto rozwiązanie jest dużo tańsze. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony juz na cos sie zdecydowales ? jakies kroki poczynione ?

wiesz juz cos konkretnie co zrobisz ?

patrzac na projekty javy to chyba bym robil u nich jesli masz sianko ( w dodatku renoma firmy )

a jakie masz fotele

1. zwykle grzane lub nie ?

2. s-line grzane lub nie ?

3. recaro ?

bo za 4400zl to wydaje mi sie ze kupisz komplet tapicerki od rs4 jak dobrze poszukasz w dobrym stanie a to odrazu bedzie inny komfort na fotelach ktore byly w np rs6 rs4 i s3

sam tez sie zastanwialem nad obszywaniem ale trafil sie komplet s-line w czarnej skorze to wzialem i jestem zadowolony

napisz co robisz

jesli mialbys robic w javie to bym bral pomaranczowa ;D lub czarna

ale ja na twoim miejscu z takim sianem szukalbym foteli oraz kanapy od rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...