Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grubość stabilizatorów


kurpiu

Rekomendowane odpowiedzi

a ktoś ma porównanie jak się zachowują stabilizatory seryjne vs rs4??

hmm...mysle ze miedzy "pustymi" stabilizatorami tzn wygieta rurka 29 a 26.8 mm bedzie napewno jakas nieznaczna roznica na korzysc grubszego, ale byla tez mowa o 29 "pelnych" to te to napewno sa sztywniejsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma sporej roznicy w dzialaniu jednego od drugiego, a nawet jesli, mozna wyjac stabilizator i go nieco wzmocnic spawajac jakas dodatkowa rurke tak, zeby nie wadzila potem przy montazu

z jakiegoś powodu rs lepiej się prowadzi :gwizdanie: (lepiej jedzie w łukach :good:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma sporej roznicy w dzialaniu jednego od drugiego, a nawet jesli, mozna wyjac stabilizator i go nieco wzmocnic spawajac jakas dodatkowa rurke tak, zeby nie wadzila potem przy montazu

z jakiegoś powodu rs lepiej się prowadzi :gwizdanie: (lepiej jedzie w łukach :good:)

no to napewno lepiej "wchodzi" i "wychodzi" łuku RS, ale czy jest miejsce na "takie" wzmocnienie w serii... :mysli: nie wiem jutro sie temu przyjrze (i napisze), bo bede gewinde do gory krecil...pakiet zimowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam, że odgrzewam kotleta, ale mam s4 b5 przedlifta, zaraz wsadzam gwint h&r i zastanawiałem sie nad stabami z rs4 lub z eibach/ h&r miał ktos jakies doświadczenie z nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...