Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mamy jakiś budowlańców w klubie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jutro się do niego przejadę bo to sąsiad z góry :) Ciekawi mnie czy faktycznie jest jakaś pisemna zgoda czy na gębę to TP załatwiało. Jeśli by nie mieli na to zgody pisemnej to co mogę zrobić wtedy?

Opublikowano

wywalić słupy i uciąć drut :polew:

Opublikowano

Znajdz dobra ekipe....

Z tym jest najwiekszy problem.

No właśnie- znak ktoś dobrą ekipę która która może budować w dolnośląskim ?

Opublikowano

nic kolego nie zrobisz sam buduje linie napięcia energetycznego i znam temat od podszewki

to co stoi nikt ci nie przestawi chyba ze ty to zrobisz na własny koszt :confused4:

Opublikowano

Sory że się podpinam . Wie ktoś ile kosztuje wprawienie okna dachowego typu velux ?

mnie ekipa Górali z Nowego targu wstawiła za 250 zł

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy ostatnio w TVN leciał taki reportaż

http://www.tvn24.pl/28377,1691250,1,1,nie-ma-takiego-numeru,fakty_wiadomosc.html

Tutaj właściciel wygrał w końcu z TP ale to wszystko dzięki temu że sprawa została nagłośniona przez TV.

Jak myślicie co TVN mógł zrobić że podziałało, piszę do nich maile ale nie odpisują mi :confused4:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:00_________________________________________________Minęło mi już 31 dni jakie miała TP na odpisanie mi na pismo. Koledzy z godnie z prawem mam rozumieć że TP takim czynem wyraża zgodę na moją prośbę nie odpisując mi na pismo i mogę robić to o co prosiłem. Jak to się ma zgodnie z prawem chodzi mi o ten czas 31 dni i braku odpowiedzi.

Opublikowano

Zostałeś tradycyjnie olany przez TP i nie możesz bez ich zgody (pisemnej) nic zrobić.

Opublikowano

Zostałeś tradycyjnie olany przez TP i nie możesz bez ich zgody (pisemnej) nic zrobić.

proste :) z molochami jest ciężko wygrać

Opublikowano
  • Autor

Właśnie jestem po rozmowie z moim projektantem i geodetą :kox: Jest plan :naughty:

Opublikowano

Właśnie jestem po rozmowie z moim projektantem i geodetą :kox: Jest plan :naughty:

Zakopiecie ? :polew: :polew:

Opublikowano

będziesz miał kabel w dużym pokoju kuchni łazience??

Opublikowano
  • Autor

Nie :kox:

Będę miał kabel tam gdzie chciałem :decayed:

Wczoraj miałem 2 panów z TP jeden z Krakowa drugi z Tarnowa. Weszliśmy na działkę, pokazałem o co mi chodzi i ku mojemu zdziwieniu mówią do mnie, że zgadzają się na to żeby zmienić bieg linii, że w narożniku działki wstawią słupa bliźniaka a istniejącego słupa wymienią na nowego bo ten co jest szpeci trochę. Całość pokryje TP łącznie z geodetą itp. Max termin jaki sobie dali to do czerwca ale dzisiaj dzwonili do mnie i mówi, że są wielkie szanse na to, że szybciej się z tym uporają.

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy ale powiem wam ile się odzwoniłem, za moje groźby to chyba mnie wsadzą na 10lat do paki ale pomogło. Ostatni tel jaki wykonałem był po 19393 i mówię że usuwam słupa z działki i w ten sposób odłączam ileś tam osób od telefonu, od razu inna gadka z panią po drugiej stronie :naughty: Teraz czekam na realizację i działam dalej.

Opublikowano

Gratuluję wytrwałości mam nadzieję,że dopniesz swego :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja też, przecież mam prawo domagać się zmiany to to robię i ktoś w końcu musi się zgodzić :) Polska to taki dziwny kraj :blink:

Opublikowano

odbiegne troche

z czego domek stawiasz ?

Opublikowano
  • Autor

Thermopor LEIER-a 30 -2200szt oraz 25 - 400szt

cegła pełna 4 palety (nie wiem dokładnie ile tego tam jest ale coś koło 2400szt)

Betonowy na piwnice 2000szt

To mam przywiezione pierwszym transportem, reszta jak wykorzystam materiał to się dowiezie czyli bloczek skawińskiego na działowe, kominy i wentylacje mam na miejscu to się przywiezie jak już będą potrzebne.

Piwnice będę kopał obrotówką bo taniej wyjdzie i szybciej z wiadomych przyczyn.

Na wiosnę przez rozpoczęciem budowy podprowadzę wodę na działkę bo będzie potrzebna i prąd się zrobi od razu.

Powiem wam że nie ja brałem cegłę z prosto z Leier-a i wyszło mnie taniej niż np w MARKA a transport był 3x dłuższy, na 2 samochodach zaoszczędziłem 2000zł czyli sporo.

Opublikowano

z jakiego porothermu ?

ja buduje na klej czyli profi 30

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.