Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i101948.jpg

a ten po prawej to kto ? :mysli:

to jest "Pan" od WFu Poźka :cool1:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak się zapisze na zlot to go przeproszę :gwizdanie:

Opublikowano

Rzeczywiście jest Tarzańska :decayed: :decayed:

Nie prawda :cool1:

32311286.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ooo czcionki Ci się nie świecą... :mysli:

Ostatnie 4 miejsca :kox:

Opublikowano

dlaczego ja muszę jechać 750km :wallbash:

ale jak to mówią, trudno co zrobić :naughty: :naughty:

Opublikowano

dlaczego ja muszę jechać 750km :wallbash:

ale jak to mówią, trudno co zrobić :naughty: :naughty:

tez bede miał koło tego ale nie ma tragedii :kox:

Opublikowano

Jak się zapisze na zlot to go przeproszę :gwizdanie:

przyjmuje przeprosiny :kox: a na zlocik nie dam rady przybyć bo mam bilety na koncert w tym terminie :gwizdanie:

Opublikowano

Rezygnuj z biletów w BT to dopiero będzie koncert :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jaki koncert może być lepszy jak przyjazd do BT :kox:

Opublikowano

Jaki koncert może być lepszy jak przyjazd do BT :kox:

z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być :decayed:

Opublikowano

Jaki koncert może być lepszy jak przyjazd do BT :kox:

z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być :decayed:

wcale nie, generalnie jest nuda... :gwizdanie:
Opublikowano

Jaki koncert może być lepszy jak przyjazd do BT :kox:

z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być :decayed:

wcale nie, generalnie jest nuda... :gwizdanie:

jasne jak się z pod stołu już nie może wyjść to i nudnawo może być :gwizdanie:

Opublikowano

Jaki koncert może być lepszy jak przyjazd do BT :kox:

z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być :decayed:

wcale nie, generalnie jest nuda... :gwizdanie:

jasne jak się z pod stołu już nie może wyjść to i nudnawo może być :gwizdanie:

tam jest tak klimat, że się nie idzie nawalić za to idzie 3 dni nie spać, dobrze, że w tym roku znów jadę jak pasażer :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Jaki koncert może być lepszy jak przyjazd do BT :kox:

z tego co dziś na spocie słyszałem to nie ma opcji tam po prostu trzeba być :decayed:

wcale nie, generalnie jest nuda... :gwizdanie:

jasne jak się z pod stołu już nie może wyjść to i nudnawo może być :gwizdanie:

tam jest tak klimat, że się nie idzie nawalić za to idzie 3 dni nie spać, dobrze, że w tym roku znów jadę jak pasażer :kox: :kox: :kox:

hehe ja mam zamiar wynająć kierowcę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kierowce mieć to dobra opcja :kox:

Opublikowano

Panowie nawalić to ja się w domu mogę :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie nawalić to ja się w domu mogę :kox::polew: :polew: :polew:

to w sumie nie masz po co jechać :decayed: :decayed:
Opublikowano

Panowie nawalić to ja się w domu mogę :kox::polew: :polew: :polew:

Ale 200 osób w domu raczej nie zmieścisz :decayed:

Opublikowano

Panowie nawalić to ja się w domu mogę :kox::polew: :polew: :polew:

Ale 200 osób w domu raczej nie zmieścisz :decayed:

oj i tu bym się kłócił :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nawalić to ja się w domu mogę :kox::polew: :polew: :polew:

to w sumie nie masz po co jechać :decayed: :decayed:

racja :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.