Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to sie mron ucieszy... :kox: :kox: :kox:

który to mron :mysli:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemian, możesz mi tu potwierdzić, że słowny chłopak jestem? :naughty:

Opublikowano

mron zwany też mironem to ten rycerz wieczna dziewica z knurowa :decayed:

Opublikowano

Żadnej ściemy, bez takich mi tu proszę

Ojro przywiozłeś i na kolegach oszczędzasz :gwizdanie:

Opublikowano

siemaniam, możesz mi tu potwierdzić, że słowny chłopak jestem? :naughty:

dokładnie, zawsze obiecujesz że coś spierdolisz w aucie i zawsze słowa dotrzymujesz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemaniam, możesz mi tu potwierdzić, że słowny chłopak jestem? :naughty:

dokładnie, zawsze obiecujesz że coś spierdolisz w aucie i zawsze słowa dotrzymujesz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ale zapomniałeś dodać, że zawsze chciałem dobrze ;P :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

ale zapomniałeś dodać, że zawsze chciałem dobrze ;P :tongue4: :gwizdanie:

My tu o Ojro , a Wy temat zmieniacie :thumbdown:

Opublikowano

i było zawsze "prawie" OK :good:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:19_________________________________________________ojro, nie, funt jakiś się znajdzie, niecały, ale zawsze funt :hi:

Opublikowano

ale zapomniałeś dodać, że zawsze chciałem dobrze ;P :tongue4: :gwizdanie:

My tu o Ojro

i o knurze z mironowa... ekhm mironie z knurowa...

Opublikowano

i o knurze z mironowa... ekhm mironie z knurowa...

nieładnie , nieładnie :gwizdanie:

Opublikowano

poziek napijesz się ze mną mną spocie ?? tylko bez rozmów o sztuce i teatrze :kox: :kox:

dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

Poziek liczę na Ciebie jak na nikogo innego jesyeśmy umówieni :)

liczę na na Ciebie teraz idę na wódkę ale jak by co to szukaj mnie napijemy się :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek liczę na Ciebie jak na nikogo innego jesyeśmy umówieni :)

liczę na na Ciebie teraz idę na wódkę ale jak by co to szukaj mnie napijemy się :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Widać chłopakowi propozycja się spodobała :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek liczę na Ciebie jak na nikogo innego jesyeśmy umówieni :)

liczę na na Ciebie teraz idę na wódkę ale jak by co to szukaj mnie napijemy się :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Widać chłopakowi propozycja się spodobała :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Widać chłopakowi propozycja się spodobała :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to jest w końcu te miejsce na zlocik, czy nie ma? :mysli: późno, bo późno, ale lepsze później, niż wcale :tongue4:

Opublikowano

to jest w końcu te miejsze na zlocik, czy nie ma? :mysli: późno, bo późno, ale lepsze później, niż wcale :tongue4:

mówiliśmy o ojro a Ty dalej swoje :wallbash:

Opublikowano

pisz do jarko, niech wpisze cie na liste rezerwowa

Opublikowano

jarko, pisz mnie na listę reserverd :notworthy:

Opublikowano

jarko, pisz mnie na listę reserverd :notworthy:

wiesz co to PW ? :mysli:

Opublikowano

jarko, pisz mnie na listę reserverd :notworthy:

wiesz co to PW ? :mysli:

spoko, już dawno poszło

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.