Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie załatwi[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:30_________________________________________________Co kurna spicie :?:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jo nie śpie :tongue4: jeszcze :>

Opublikowano

No to idź :decayed:

żartowałem[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 22:53_________________________________________________A jednak śpią Pa pa :hi:

Opublikowano

widze że ino sie my dwaj zostali bo reszta wali w kimono albo do ryja :tongue4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:03_________________________________________________spadam też bo nie bede sam siedział :tongue4::hi:

Opublikowano
  • Autor

To Wy tam jedziecie pic wódkę :?: czy rozmawiać o problemach w naszych autkach :?:

Mało Ci na forum działu technicznego :kox::polew: :polew: :polew:

Jedziemy się integrować :decayed:

Opublikowano

Jedziemy się integrować :decayed:

:naughty: m.in. zajęcia ze stosunków miedzy ludzkich będą :kox:

Opublikowano

Nie no, zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle jechac, bo jak tak śledzę ten wątek, to to będzie jakieś alkoholowe gay-party :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie no, zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle jechac, bo jak tak śledzę ten wątek, to to będzie jakieś alkoholowe gay-party :decayed: :decayed: :decayed:

ejjjjjjjjjjjjjjjj.... nie mów tak bo się nowi rozmyślą :gwizdanie:
Opublikowano

Nie no, zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle jechac, bo jak tak śledzę ten wątek, to to będzie jakieś alkoholowe gay-party :decayed: :decayed: :decayed:

ejjjjjjjjjjjjjjjj.... nie mów tak bo się nowi rozmyślą :gwizdanie:

No właśnie ja jestem nowy :cool1:

Opublikowano

Jo też jestem nowy i nie ruszają mnie te gadki :D a zwłaszcza Poźka :tongue4:

Opublikowano

Jo też jestem nowy i nie ruszają mnie te gadki :D a zwłaszcza Poźka :tongue4:

Też mnie nie ruszają gadki młodych, niedoświadczonych :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Jo też jestem nowy i nie ruszają mnie te gadki :D a zwłaszcza Poźka :tongue4:

Też mnie nie ruszają gadki młodych, niedoświadczonych :naughty: :naughty: :decayed:

Tia a pić pewnie i z nowymi będziesz :gwizdanie:

Opublikowano

Jo też jestem nowy i nie ruszają mnie te gadki :D a zwłaszcza Poźka :tongue4:

Też mnie nie ruszają gadki młodych, niedoświadczonych :naughty: :naughty: :decayed:

Tia a pić pewnie i z nowymi będziesz :gwizdanie:

Jak przyjedziesz z ładną dziewczyną to będę :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie no, zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle jechac, bo jak tak śledzę ten wątek, to to będzie jakieś alkoholowe gay-party :decayed: :decayed: :decayed:

Spoko oko, to tylko internetowi napinacze :gwizdanie:

Później na zlocie i tak zawsze siedzą razem w kącie jedną zwartą grupą - największą grupą :decayed:

Reszta się bawi :cool1:

Opublikowano

Jo też jestem nowy i nie ruszają mnie te gadki :D a zwłaszcza Poźka :tongue4:

Też mnie nie ruszają gadki młodych, niedoświadczonych :naughty: :naughty: :decayed:

Tia a pić pewnie i z nowymi będziesz :gwizdanie:

Jak przyjedziesz z ładną dziewczyną to będę :naughty: :naughty:

Wiesz dla mnie to ona jest ładna :naughty: a zdanie innych mnie je*ie :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________a pić i tak będziesz prędzej czy później :tongue4:

Opublikowano

Wiesz dla mnie to ona jest ładna

Ja to zawsze jestem szczery do bólu, wiec potwierdzę lub zdementuję na zlocie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek i tak będe mieć to gdzieś :> moja sprawa z jaką dziewczyną jestem :naughty:

Opublikowano

wiem :naughty: :naughty:

Opublikowano

więc nawet w Bukowinie sie nie wysilaj :naughty: mniejsza juz o to kto z kim będzie i jak wygląda :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.