Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam biore 2 flaszki ale nie wiem czy 0,7 czy 0,5 ale planuje Finlandie albo Smirnoff :> :>

ile bys nie wział i tak bedzie mało , juz na pierwszy wieczór bedziesz kupował :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha tak myslalem że bedzie mało hehe :tongue4:

Opublikowano

Ja tam biore 2 flaszki ale nie wiem czy 0,7 czy 0,5 ale planuje Finlandie albo Smirnoff :> :>

chyba 1,5 litrowe :naughty:

Opublikowano

Wiedziałem że wam mało będzie :tongue4: ale przecież jak każdy weźmie to powinno styknąć :wink4:

Opublikowano

przecież tam nikt nie będzie pił... zgodnie z powiedzeniem "krowa która dużo ryczy - mało mleka daje"

także luzik... :wink4:

Opublikowano

już to widze że nikt nie będzie pił :>

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ja tam biore 2 flaszki ale nie wiem czy 0,7 czy 0,5 ale planuje Finlandie albo Smirnoff :> :>

Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa :good:

I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem jak wy ja tam wole finke... na wyborowej się już naciołem... :gwizdanie:

Opublikowano

No mi najbardziej odpowiada finlandia :>

Opublikowano

Ja tam biore 2 flaszki ale nie wiem czy 0,7 czy 0,5 ale planuje Finlandie albo Smirnoff :> :>

Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa :good:

I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie:

kurde trzeba bylo żubrówkę biała wybrać :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

PODSTAWA to finka, jak braknie to wyborowa :rolleyes:

Jak co roku, ile ludzia tyle pomysłów...

A i tak na końcu Wszyscy razem czystą piją :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tam biore 2 flaszki ale nie wiem czy 0,7 czy 0,5 ale planuje Finlandie albo Smirnoff :> :>

Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa :good:

I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie:

kurde trzeba bylo żubrówkę biała wybrać :tongue4:

juz nie wymyślaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja tam biore 2 flaszki ale nie wiem czy 0,7 czy 0,5 ale planuje Finlandie albo Smirnoff :> :>

Nie mieszamy - tylko finka lub wyborowa :good:

I nie wygłupiaj się z 0,5 :gwizdanie:

kurde trzeba bylo żubrówkę biała wybrać :tongue4:

juz nie wymyślaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ciul może i być finka oby :decayed: czysta była :decayed:

Opublikowano

Ja to sie tu chyba przestane wypowiadać :decayed: bo pierwszy raz jade :wink4:

Opublikowano

Ja to sie tu chyba przestane wypowiadać :decayed: bo pierwszy raz jade :wink4:

ja tam tez pierwszy raz będę jak zdążę auto poskładać :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja to sie tu chyba przestane wypowiadać :decayed: bo pierwszy raz jade :wink4:

właśnie

Opublikowano

Ja to sie tu chyba przestane wypowiadać :decayed: bo pierwszy raz jade :wink4:

ja tam tez pierwszy raz będę jak zdążę auto poskładać :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja też do zlotu musze auto zrobić :tongue4:

Oho Poziek sie obudził :tongue4:

Opublikowano

Oho Poziek sie obudził :tongue4:

cicho może sobie pójdzie :polew:

Opublikowano

cicho...koty... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.