Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokojnie nie martwcie sie o niego...to juz zupełnie inny człowiek niz 2 lata temu :naughty

Jedyny co we mnie wierzy :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spokojnie nie martwcie sie o niego...to juz zupełnie inny człowiek niz 2 lata temu :naughty

Jedyny co we mnie wierzy :kox:

Na ponad 62 i pół tysiąca użytkowników to to i tak duży odsetek myśli że dotrwasz do 21 :decayed:

Opublikowano

:>

Opublikowano

spokojnie nie martwcie sie o niego...to juz zupełnie inny człowiek niz 2 lata temu :naughty

Jedyny co we mnie wierzy :kox:

no jak to jedyny ????

wierze w Ciebie :good::kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wierze w Ciebie :good::kox:

Dzięki, partnerze :wink4::naughty:

Opublikowano

obydwaj padną przed 20tą... z tym że Moskal lubi chodzić rano z flaszką to pewnie wcześniej wstanie :decayed:

Opublikowano

obydwaj padną przed 20tą... z tym że Moskal lubi chodzić rano z flaszką to pewnie wcześniej wstanie :decayed:

powtarzam po raz kolejny ze prawie nie bede pił :cool1:

Dzięki, partnerze :wink4::naughty:

no :good:

Opublikowano

obydwaj padną przed 20tą... z tym że Moskal lubi chodzić rano z flaszką to pewnie wcześniej wstanie :decayed:

powtarzam po raz kolejny ze prawie nie bede pił :cool1:

"prawie, robi wielką różnicę" :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Wszyscy będą nie pijący...

Będziemy siedzieć przy ognisku i całą noc porozważamy o Naszych A4.

A że Poziek nie ma Audi i ma niewiele do powiedzenia to przed 21 pójdzie spać.

:decayed:

Opublikowano

Jak mi się znudzi to będę gadał z Waszymi żonami, dziewczynami, kochankami :decayed: Nie będę tylko gadał z mcmem i jego chłopakiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak mi się znudzi to będę gadał z Waszymi żonami, dziewczynami, kochankami :decayed:

Mówisz że tematy typu jaki lakier do paznokci nie są Ci obce :mysli:

Opublikowano

Jak mi się znudzi to będę gadał z Waszymi żonami, dziewczynami, kochankami :decayed:

Mówisz że tematy typu jaki lakier do paznokci nie są Ci obce :mysli:

Żaden temat nie jest mi obcy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak mi się znudzi to będę gadał z Waszymi żonami, dziewczynami, kochankami :decayed:

Mówisz że tematy typu jaki lakier do paznokci nie są Ci obce :mysli:

Żaden temat nie jest mi obcy :naughty: :naughty: :naughty:

To dobrze :good:

Będziemy mieli święty spokój :kox:

Opublikowano

To dobrze :good:

Będziemy mieli święty spokój :kox:

No przecież ja to dla Was robię :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

To dobrze :good:

Będziemy mieli święty spokój :kox:

No przecież ja to dla Was robię :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:notworthy::decayed:

Opublikowano

...Nie będę tylko gadał z mcmem i jego chłopakiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

może on ci się spodoba :gwizdanie:
Opublikowano

Jak mi się znudzi to będę gadał z Waszymi żonami, dziewczynami, kochankami :decayed: Nie będę tylko gadał z mcmem i jego chłopakiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dobrze ze bede sam :decayed:

Opublikowano

...Nie będę tylko gadał z mcmem i jego chłopakiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

może on ci się spodoba :gwizdanie:

nie jestem giejem w przeciwieństwie do Ciebie :naughty:

Opublikowano

...Nie będę tylko gadał z mcmem i jego chłopakiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

może on ci się spodoba :gwizdanie:

nie jestem giejem w przeciwieństwie do Ciebie :naughty:

jasne, wmawiaj to sobie dalej :gwizdanie:
Opublikowano

...Nie będę tylko gadał z mcmem i jego chłopakiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

może on ci się spodoba :gwizdanie:

nie jestem giejem w przeciwieństwie do Ciebie :naughty:

jasne, wmawiaj to sobie dalej :gwizdanie:

To jest powszechnie wiadome :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.