Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a drogi jakie ? czarne? :decayed:

ponoć Cuber i jarko będą juz dziś wieczorem polewać woda drogę i uruchamiać armatki śnieżne od ronda po ośrodek :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie już pijani :decayed:

Opublikowano

Pewnie już pijani :decayed:

"Piątek

16.00 - POCZĄTEK ZLOTU

16.30-17.30 - Obiadokolacja

menu: szczegóły już wkrótce"

To ciekawe kiedy to: "szczegóły już wkrótce" nastąpi skoro jarko pijany :polew: :polew:

Opublikowano

szczegóły na miejscu :decayed:

Opublikowano

a drogi jakie ? czarne? :decayed:

ponoć Cuber i jarko będą juz dziś wieczorem polewać woda drogę i uruchamiać armatki śnieżne od ronda po ośrodek :decayed:

Adas, a Ty już na letnich ?

Ja narty zabieram a Ty w klapkach jedziesz :D

http://www.bialkatatrzanska.pl/kamery/kotelnica.kolej6/big.jpeg

Opublikowano

pewnie, jutro zmieniam na letnie :naughty::kox: :kox: :kox: :>[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________tzn. weźcie linkę jak coś :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:17_________________________________________________już się doczekać nie mogę, jadę po piwo, zrobię sobie podkład :decayed:

Opublikowano

I co oni robią :mysli:, miało być ONLINE od 21:00 a tu ni uja :decayed:

Opublikowano

I co oni robią :mysli:,

może lepiej nie wiedzieć :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

najeb@ni w basenie siedzią :cool1:

Opublikowano

Pewnie tak :decayed:

Opublikowano

bujają se skórką nawzajem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

bujają se skórką nawzajem :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bujają se skórką nawzajem :naughty: :naughty: :naughty:

moskal :polew: :polew: :polew:

Już działa ON LINE :decayed:

Opublikowano

bujają se skórką nawzajem :naughty: :naughty: :naughty:

moskal :polew: :polew: :polew:

Już działa ON LINE :decayed:

już są po zabiegu :gwizdanie:

Opublikowano

pierwsze yakuzi :decayed: a potem :drunk:

higiena02.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bujają se skórką nawzajem :naughty: :naughty: :naughty:

moskal :polew: :polew: :polew:

Już działa ON LINE :decayed:

już są po zabiegu :gwizdanie:

widać chłopaki z tych "wcześniaków" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Pany brać 21"FullHD+X360+2pady+Tekken6+Fifa11+Forza3+RD:Grid+ArmyOfTwo+takie tam ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

telewizor za mały :thumbdown: jaka wersja xboxa?

Opublikowano

telewizor za mały :thumbdown: jaka wersja xboxa?

już tak nie wybrzydzaj :tongue4:

Opublikowano

telewizor za mały :thumbdown: jaka wersja xboxa?

już tak nie wybrzydzaj :tongue4:

nie wybrzydzam tylko jak już się kupuje konsole za tąką kasę to TV wypadałoby mieć odpowiedni :gwizdanie:

a na takim marnym to moskal będzie musiał się dopatrywać szczegółów :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.