Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Foto po odbudowie przodu


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale na przełomie 04 było to wliczone w koszt auta

chyba od lipca :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja fura jest z 2004 roku z grudnia i nie miałem dokładek tylko sam je opieprzyć w kolor musiałem[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 13:06_________________________________________________ ,_________________________________________________Może mi tylko ktoś powiedzieć czy te lampy tylne dobrze są podłączone? Bo te zewnętrzne boki jakoś mocniej świecą a nie powinny przypadkiem wszystkie równo świecić? A jak nacisnę stop to jeszcze bardziej zaświecają się te od zewnątrz.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 15:53_________________________________________________i przyszedł czas na kolejny modzik czarną szybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jak boki ci bardziej świecą?wrzuc jakąś fotke jak to świeci....patrząc na twoją furke to przyznaje że na prawde ładny samochodzik :good: a co do szyb..hmm fajnie sie to prezentuje..do czasu az trafisz na nadgorliwego lub jeszcze gorzej młodego gliniarza.zostaniesz bez dowodu.tez miałem ciemne szyby ale w innym aucie i wyleczyłem sie..a zwrócił mi uwage na szczęście gliniarz ale holenderski który grzecznie mnie poprosił :> o zdjęcie tej folii z przednich szyb bo dają za to spore mandaty w tym kraju...w polsce to oni nie proszą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak się dobrze przyjrzysz to ta lampa troche rozni się od orginału w orginale świeci się kwadrat a tutaj jest taki pasek i na początku jak kupiłem te lampy to pozycja mgrygała później z kumplem zaczełem dzwonić do tego pana co mi sprzedał i mówił co trzeba zmienić i teraz to tak wyszło że te małe boki od zewnątrz świecą mocniej a jak nacisnę stop to zaczynają jeszcze bardziej te boki świecić a środek świeci tak słabiej ale widziałem u kogoś nie dawno na forum że jak założył dymione lampy depo to mu świecą tak samo jak mi a znowu normalne lampy depo świecą całym paskiem mocno dziwne troche te lampy są bo jedne od drugich różnią się tylko dymieniem a świecą inaczej. No ja na 30% szybkie dałem i jak jeżdże w dzień to aż tak się nie rzuca w oczy że przyciemniona bo wieczorem to już dobrze się różni. A wiesz może jaki mandat grozi za przyciemnione szyby czy tylko sam dowód mogą zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka :D widze i postępy są :cool1: oby tak dalej a będzie lala :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja cały czas w tym kierunku idę w miare możliwości oczywiście postępy są. Teraz będzie trochę gorzej finansowo bo w tym roku zaczynam studia. Więc te kosztowniejsze modyfikacje(fele) odłożyłem na drugi rok[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 20:30_________________________________________________myślę jeszcze w tym roku dać jej spojler s line na klapę i ledy na podświetlenie tablicy. Tylko ten spojler oryginalny ciężko znaleźć a laminatu z allegro za około 100zł nie warto zakładać bo znajomy lakiernik powiedział że to tworzywo jest nie trwałe i pod wpływem promieni słonecznych zmienia kształt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj kolego ostatni post jest napisane że szukam oryginalnego spojlera s line na klapę a felgi dopiero kupię na drugi rok bo teraz idę na studia i będe miał spore wydatki a i tak na zimę nie ma sensu dużego felunku zakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem na jakie srebrne? masz może link jakiś żebym mógł luknąć jak te żarówki srebrne wyglądają bo jeszcze o takich nie słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem na jakie srebrne? masz może link jakiś żebym mógł luknąć jak te żarówki srebrne wyglądają bo jeszcze o takich nie słyszałem

Oto link http://allegro.pl/srebrne-zarowki-do-migaczy-chromium-silver-b-stok-i1786592539.html normalnie można je kupić w dobrym sklepie samochodowym.Lepiej sobie jedną wyciągnij i sprawdz jak są rozmieszczone "cokoły" wypustki na tej metalowej części bo jak kupisz złe to będziesz miał problemy z włożeniem ich do lamp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajna sprawa chyba je wrzucę [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________ale tam na zdjęciach są zwykłe lampy a ja mam dymione to nie wiem czy będzie ciekawy efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do lamp to coś masz namieszane bo u mnie świecą jednakowo dopiero przy naciśnięciu stopu boki świecą mocniej. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6d09eda9d535e1a3 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2ff797be63cf7261[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:41_________________________________________________

całkiem fajna sprawa chyba je wrzucę [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________ale tam na zdjęciach są zwykłe lampy a ja mam dymione to nie wiem czy będzie ciekawy efekt

Ja mam takie same lampy jak ty i też zmieniłem na srebrne.Teraz nie mam tej pomarańczowej poświaty tylko góra jest cała dymiona. 3809ee6eb9dc723dm.jpghttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3809ee6eb9dc723d.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok poszukam w motoryzacyjnych[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:55_________________________________________________tą lampe kolego co zapodałeś to nie jest dymiona bo jest normalna jasna moje są dużo ciemniejsze. Twoje są normalne i widziałem u adamoo on też miał takie jak ty i całe świeciły jednakowo a u kogos jeszcze widziałem że miał takie jak ja dymione i też mu tak jak mi dziwnie świeciły. Ty masz firmy depo te lampy tak jak ja? Żebyś bliżej mieszkał to można było by się umówić i zobaczyć jak masz podłączone a tak to nie ma nawet jak bo za daleko mieszkasz szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też są dymione tylko na zdjęciu tak wyszło bo robiłem w nocy przy dużym oświetleniu.Wejdz na mój profil to zobaczysz je w świetle dziennym.A z resztą tu masz link do takich jak moje http://www.ebay.de/itm/DEPO-LED-RUCKLEUCHTEN-ROT-SCHWARZ-AUDI-A4-8E-10-00-/110735092644?pt=DE_Autoteile&hash=item19c8536ba4 a drugi do nie dymionych http://www.ebay.de/itm/AUDI-A4-8E-Limo-LED-RUCKLEUCHTEN-KLARGLAS-ROT-WEISS-NEU-/390127644714?pt=DE_Autoteile&hash=item5ad56b702a a adamooo ma całkiem inne http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=49907.0;highlight=lampy+led+adamooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach adamoo są chyba zwykłe depo. No może przy tym oświetleniu tak wyszło jak mówisz bo moje dużo ciemniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już na stylizacji letniej. Jak felga się widzi?

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2012 at 21:38 ----------

nowy modzik na pokładzie

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 12:50 ----------

kolejny modzik na pokładzie

ed2c2bbe0677b317m.jpg

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 10:31 ----------

no i kolejny

7f0c942091a7b410m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom trzeba było rozbudować żeby pełna funkcjonalność rns-e już była

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 17:51 ----------

nowy mod chyba najdłużej oczekiwany i aktualne zdjecia

9974b2916cd5aca7m.jpg

c8ab99e77af9bf23m.jpg

ec20c64606937550m.jpg

366f80f08e888afam.jpg

---------- Post dopisany 20-06-2013 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 21:10 ----------

sds zrobiony dzięki domin

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 12:31 ----------

zaległy modzik

1e8f97023bb1fef6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...