Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Foto po odbudowie przodu


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto mój nowy nabytek

1,9 o mocy 85kw w sedanie czarny metalic

Stan i wygląd zaraz po zakupie auta:

audi2f.jpg

audi11h.jpg

audi13.jpg

audi19.jpg

audi36y.jpg

audi42l.jpg

audi44.jpg

Przeprowadzone modyfikacje:

1)Malowanie dokładek zderzaków i progów w kolor

2) Xenon 6000k, ledy na postojówki z can busem

3) Tylne lampy led

4) Przyciemnienie szyb: tył i i boczki na 35%(średnia folia)

5) grzane lusterka obie strony

6) felgi rs6 18" przód 235/40/18 tył 245/40/18

7) rns-e

8) bluetooth

9) tempomat

10) tapicerka skórzana(fotele w pełnej elektryce,grzane)

11) podświetlenie led tablicy rejestracyjnej

12) żarówki chromowane w kierunkowskazach z przodu oraz z tyłu

13) zawieszenie s line 1BE

14) Żarówki led w światłach przeciwmgielnych

15) Kierownica 3ramienna mf b7

16) Tuner TV

17) Wycieraczki aero

18) Spojler s line

19) Siatka bagażnika

20) Osłona podszybia

21) SDS

22) Podświetlenie wizytownika i kubka

23) Gałka zmiany biegów s line

24) Zderzak przedni s-line

25) Bixenon z soczewką toyota/lexus żarniki 4300k i przetwornice koito

Modyfikacje do zrobienia:

1) Program

Po modyfikacjach:

a4_2.jpg

Obraz_004.jpg

Obraz_005.jpg

Obraz_006.jpg

Obraz.jpg

DSC_0032.jpg

dfsfsd.jpg

ed2c2bbe0677b317m.jpg

7f0c942091a7b410m.jpg

9974b2916cd5aca7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna baza do modów, troszkę golasek ale będziesz miał przynajmniej przy niej coś do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo się by przydały te listwy ale narazie troche na nią wydałem i jeszcze dojdą wymiany oleju, rozrządu itp. więc może być ciężko ale z czasem się zrobi co do szyb to mam oryginalnie przyciemnione na bodajże 10-15% więc to mi narazie wystarczy na początku będe się starał najpotrzebniejsze rzeczy wymienić a szyby to mody na drugim miejscu [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 17:13_________________________________________________aha i jeszcze myślę na pomalowaniu dokładek zderzaków w kolorze autka ale tak jak mówiłem wszystko z czasem bo to świeży nabytek a wszystkie wady wyjdą z czasem i nie wiadomo ile mnie to funduszy pochłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria, zmień sobie radio na ori, o wiele ładniej wygląda niż dokładane :)

Masz 2004r i szare dokładki?

Ogólnie fajne autko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam takiego ponieważ auto z Belgii sprowadzone i takie było mój znajomy kilka audi sprowadzał i mówił że takie często się trafia bo nie raz takie miał ale to tak po za tematem[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:42_________________________________________________Tak 2004 rok i dodatki mam szare a to coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na przełomie 04 seryjnie wychodziły pomalowane ale nie wiem który miesiąc, niech się jakiś spec wypowie. Poza tym auto ładne :) szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na przełomie 04 seryjnie wychodziły pomalowane ale nie wiem który miesiąc, niech się jakiś spec wypowie. Poza tym auto ładne :) szerokości!

była taka opcja gdyż trzeba było dopłacić za pomalowane dokładki :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może ja mam zamiar to pomalować i nigdzie nie była bita tylko ma kilka rysek na tylnym nadkolu od kierowcy więc jak będe te nadkole dawał do lakiernika to odrazu mi te dodatki machnie ale to nie nowy samochód to nie ma co się dziwić że ma te pare rysek[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:11_________________________________________________Mam pytanko za kilka dni przyciemniam szyby i oto pytanko na ile procent przyciemnic szyby i czy tylko boczne czy razem z tylnią?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 22:53_________________________________________________dodam aby ładnie się prezentowała a zarazem było to praktyczne np. wieczorem w czasie cofania i odpowiednia widoczności w lusterkach bocznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto :good: wygląda na zadbany egzemplarz :gwizdanie:

Co do szyb to oczywiście przyciemniaj boczne i tylną obowiązkowo, pamiętaj że bocznych-przednich nie można w Polsce przyciemniać i za to leci dowód.

Bezawaryjnej jazdy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko dwie boczne-tylne i tylnią przyciemnić a przednie boczne zostawić jakie są? Ale to nie estetycznie będzie wyglądać. Ja w nastepnym tygodniu lecę to zrobić i ten gostek co robi wystawia homologacje na to to jak bym wszystkie boczne i tylnią przyciemnił to nie załatwi z nim jakoś tego zeby tez homologacja była? I na ile procent najlepiej przyciemnić waszym zdanie aby to jakoś wyglądało i było praktyczne? Niedługo wstawie kilka fotek bo dokładki mam już w kolor, ksenonik już zamówiony a szyby planuję w następnym tygodniu zrobić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego boczne-tylne to możesz nawet farbą zamalować :decayed: ale boczne - przednie muszą mieć 70% widoczności a oryginalnie masz o 10-15% zciemnione więc każda folia i przy kontroli dowód leci, jak chcesz to możesz wszystkie boczne ściemniać ale pamiętaj że to nielegalne w naszym "pięknym" kraju :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyciemniac to wszystkie... zalezy na jakiego psa trafisz... ja tam miałem w poprzednim i 2 lata smigalem

9993adda2b47766am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty zakupu, oby sluzyla jak najdluzej :)

moze 60-70% z sciema pojdz to jeszcze cos bedzie widac wieczorem przez tylnia szybe i daj wieksze fotki moze tez bedzie lepiej widac wnetrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem aby wszystkie boczne i tył na 30 procent zapodać bo u mnie w a3 i innych brykach mają na tyle i fajnie to wygląda. Ale jak bym przyciemnił boczne przednie też to chyba nie zabiorą dowodu bo tam gdzie chce jechać koleś powiedział że wystawia homologacje na wszystkie boczne i na tylną powiedział tylko że przednią szybę na ryzyko klienta przyciemnia. [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 09:30_________________________________________________a co do większych fot wnętrza to nie wiem czy jest sens bo w środku jest golasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do większych fot wnętrza to nie wiem czy jest sens bo w środku jest golasek

golas czy nie golas wieksze foto mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to w weekend wrzuce takie same i większe oraz z modami bo ksenonik już przyszedł;)[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________większe fotki wstawione nie dlugo lekko z modzoną wstawie jak nawoskuje. A co do szyb to już się zdecydowałem i zrobie tak przednie boczne na 15 góra 20% a tylne boczne i tylną na 30% bo znajomych dużo ma tak i jest całkiem fajnie a psy się nie czepiają i jakoś w nocy jeszcze widać a po za tym nie chcę mieć zbyt ciemno w środeczku. Ksenonik 6000k dzisiaj założony to nie bawem zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...