Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BDG] 2.5 tdi S-line <<Heres>>


HeresR32

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze nie ma zaleznosci oznaczenia S-line od zainstalowanego zaiwasu.

mi sie tez tak wydaje :)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:46_________________________________________________

tak z ciekawosci, jak jest z Sline... znaczek na listwach oznacza ze jest 1BV :shocked: co ma piernik do wiatraka?

Ja mam znaczek i mialem 1BA

u jest mnie znaczek s-line na zewn. listwach i zawieszenie jest 1BE

a jakie masz zaciski z przodu? tzn. obejmy ja mam wieksze i mialem problem z dobraniem felg na zime, zawsze gdy spotykalem sie z takimi zaciskami to byl obnizony zawias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma zaleznosci oznaczenia S-line od zainstalowanego zaiwasu.

s-line ma 1BE w standardzie,1BV to opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma zaleznosci oznaczenia S-line od zainstalowanego zaiwasu.

s-line ma 1BE w standardzie,1BV to opcja.

niestety nie masz racji. mam S-lina i zawias fabrycznie 1BA. Może jak jest pełny S-line zew i wew to wówczas jest 1BE albo 1BV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz,że ktoś sobie tego nie domówił?

po za tym,fabryka wypuszcza auta w różnej konfiguracji,zależy jak diler skonfiguruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma zaleznosci oznaczenia S-line od zainstalowanego zaiwasu.

s-line ma 1BE w standardzie,1BV to opcja.

niestety nie masz racji. mam S-lina i zawias fabrycznie 1BA. Może jak jest pełny S-line zew i wew to wówczas jest 1BE albo 1BV

ja mam 1BE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rozni sie 1BE od 1BV, bo wedlug kodów z forum audi jest tak samo... "Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE na pewno -20 ,a 1BV ponoć -30,ale jak jest,to chyba nie wie nikt :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE na pewno -20 ,a 1BV ponoć -30,ale jak jest,to chyba nie wie nikt :cool1:

wiadomo wiadomo... otóż jesteś w małym błędzie :) już wyjaśniam

zawieszenie 1BV/1BE jest tak samo obniżone o 20mm względem 1BA.

Różnica miedzy tymi zawieszeniami to sposób tłumienia - 1BE jest bardziej komfortowe, a1BV jest twardsze i tyle.

-30 mm pojawia się dopiero w B8 przy zawiasie 1BV, a -20mm przy 1BE.

Nie ma zależności zawieszenia od etykiety S-line. 1BV był zawiasem "sportowym" wymagającym dopłaty w PL (albo z listy opcji albo po przez zakup całego S-line zew i wew), w niemczech jaka seria taki zawias ;-) tyle udało mi się w tej sprawie ustalić.

Co do tarcz to mam 312/256mm - przód/tył oczywiście

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc bo niektorzy tacy jak poziek - poziomka ma jakies glupie uwagi do mnie bo nie jestem wszech wiedzacy, zamiast pomoc albo nie pitolic jak nie wie... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech jaka seria taki zawias

?

oj napisałem nie jasno :-)... chodzi mi o to że w PL za zawias 1BV trzeba było dopłacić, a w niemczech przy niektórych silnikach np 3.0 TDi można dostać 1BV bez S-line itp... a w PL trzeba było płacić o to mi chodziło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taj jak zwykle u nas to bywa :) za wszystko trzeba placic, dlatego nawet nowe auta z salonu lepiej jest kupywac w de nie dosc ze tansze (chodz nie wiadomo jak to teraz jest trzeba bylo by wyliczyc ale jak znajomy kupywal touarega to wyszedl go 30 tys taniej niz w polsce) to jeszcze lepiej wyposazone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zebys w szwabi czegos za darmo nie dostal !!! skur.... jedne i tyle za tylne korbki w drzwiach kase biora jak ma ich nie byc kajfasze i tyle ale z zawiasem jest tak jak bral ktos sytem bose i rnse i czujniki parkowanie przod i tyl w niektorych modelach dawali bv bo im sie chyba na magazynie be skonczyly ja mam bv i mnie wk... na maxa bo twarde to badziewie a po dziurach kregoslup chce wytelepac no ale na trasie trzyma sie jak przyklejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze nic nie jest za darmo ale auta maja inne wyposazenie w wersjach gdzie u nas tej opcji nie ma [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:47_________________________________________________Ostatnio troszke zainwestowalem w auto od trzech lat nie wymagalo wkladu finansowego wiec kiedys trzeba bylo sie odezwac do wlasciciela nic nie ma za darmo:

wymiana kola dwumasowego luk

kompletu sprzeglo luk

żarniki d1s philips 4500k

jeszcze pozostala mi wymiana świec żarowych chyba zdecyduje sie na beru

i autko bedzie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy czas na mody?Pomarańczowe kierunki aut :good: ściema szybek :good: lotka :good: listwy drzwiowe :good: i autko będzie :good: zapodaj fotki wnętrza zobaczymy co tam można wymodzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

jeszcze pozostala mi wymiana świec żarowych chyba zdecyduje sie na beru

(...)

Już wiesz gdzie będziesz je wymieniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...