Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 BPP 2.7 tdi S-line <<Heres>>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Nowy nabytek A6 C6

Data produkcji 08.2007 Model 2007

Silnik BPP 2.7 tdi (180Ps)

Wersja S-line

Z wyposażenia:

automatyczna skrzynia biegów multitronic,

kierownica S-line,

chromowane listwy okien,

10 poduszek powietrznych,

felgi ori alu 18'' Lato, 18'' Zima

opony Michelin Pilot 245/40/18 Lato, Pirelli Sottozero 2 245/40/18 Zima,

fotele alcantara, podgrzewane z aut. regulacja odcinka lędźwiowego,

tylnia kanapa podgrzewana,

kolorowy FIS,

podgrzewane lusterka,

MMI,

zmieniarka CD,

ori xenonowe reflektory,

climatronic dwustrefowa,

system dźwiekowy BOSE,

czujnik deszczu,

czujnik zmierzchu,

czujniki parkowania tył,

czujnik ciśnienia kół,

PA020203.jpg

PA020206.jpg

PA020208.jpg

PA020235.jpg

PA020211.jpg

Opublikowano

czójnik deszczu,

czójnik zmierzchu,

czójniki parkowania tył,

czójnik ciśnienia kół,

czujnik pisze sie przez u, a nie ó :decayed:

Fajne auto z fajnym wypasem. :slina: Szkoda ze nie avant :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

czójnik deszczu,

czójnik zmierzchu,

czójniki parkowania tył,

czójnik ciśnienia kół,

czujnik pisze sie przez u, a nie ó :decayed:

Fajne auto z fajnym wypasem. :slina: Szkoda ze nie avant :tongue4:

ups :) ortografia :gwizdanie:

nie szukalem avanta bo C6 bardziej podoba mi sie w sedanie po za tym b7 jest w avancie

Opublikowano

"Pełna elektryka szyb"... to można mieć w C6 z tyłu korby? :no:

Autko fajne,ile nalatane?

Opublikowano
  • Autor

"Pełna elektryka szyb"... to można mieć w C6 z tyłu korby? :no:

Autko fajne,ile nalatane?

sluszna uwaga :good: 160 tys
Opublikowano

fajne autko :good: ja we wrześniu prawdopodobnie przesiądę się na A6 ASB :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fajne autko :good: ja we wrześniu prawdopodobnie przesiądę się na A6 ASB :naughty:

ale mowiles ze masz juz A6 ASB ? :kox:
Opublikowano

w domu mamy A6 ASB od 3 lat, ale we wrześniu wejdzie prawdopodobnie w moje posiadanie :naughty: auto jest ojca, ale kupił teraz sobie Q7

Opublikowano
  • Autor

w domu mamy A6 ASB od 3 lat, ale we wrześniu wejdzie prawdopodobnie w moje posiadanie :naughty: auto jest ojca, ale kupił teraz sobie Q7

wiec bedziesz jezdzil fajnym autkiem :decayed:
Opublikowano

mam nadzieję :) nie myślałeś o przednim zderzaku s-line? auto zupełnie inaczej się prezentuje

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieję :) nie myślałeś o przednim zderzaku s-line? auto zupełnie inaczej się prezentuje

powiem Ci szczerze ze z natury nie lubie dlubac, jak sie zepsuje wtedy pomysle :decayed:
Opublikowano

Fajne to masz xD

Z Niemiec sprowadzałeś??

W środku wygląda jakby z fabryki ledwo wyjechała.

Opublikowano

Kurde, super auto :slina:

Opublikowano
  • Autor

Fajne to masz xD

Z Niemiec sprowadzałeś??

W środku wygląda jakby z fabryki ledwo wyjechała.

to jest ósma sztuka która ogladalem, szkoda tylko ze nie ASB ale priorytetem byl stan auta :decayed:
Opublikowano

kox :)

szkoda ze nie avant :)

kolejne A6 z wewnętrznym s-lineaem :)

pozdro :)

ja tam rezam s-line :) zewnętrzny :)

Opublikowano
  • Autor

kox :)

szkoda ze nie avant :)

kolejne A6 z wewnętrznym s-lineaem :)

pozdro :)

ja tam rezam s-line :) zewnętrzny :)

ty to jestes stary rezacz :) ja narazie nic nie bede kombinowal, jak bedziesz cos potrzebowal to mam namiar na diagnoste z aso :naughty:
Opublikowano

Ladna :good: choc wole Avanty :tongue4: , to nie jest Q ? bo 2.7 w automacie byly tez z Q. Manual napewno oska.

Wyposazenie takie jakie lubie :kox: :kox:

Opublikowano

Z tego co widzę to jest to Ośka ze skrzynią multitronic, w Quattro byłby Tip.

Opublikowano
  • Autor

Z tego co widzę to jest to Ośka ze skrzynią multitronic, w Quattro byłby Tip.

:good:
Opublikowano

Ładny sedan na dobrym wypasie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.