Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jaka skrzynia w boczek sedana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Planuje wykonać skrzynię w lewą wnękę bagażnika w sedanie.

Jeden Pan z alledrogoPL polecił żebym zabudował cały bok lewej strony.Koszt takiej usługi to jakieś 150zł :kwasny:

Wiadomo, że najlepiej cieszą rzecz wykonane samemu :decayed:

dlatego pytanie do was

1 Jaki litraż powinna mieć skrzynia pod 25cm głośnik no i jak to obliczyć/przeliczyć

2 Czy ktoś może wykonywał taki projekt i am wszystkie wymiary??

3 Z jakiej grubości mdfu to wykonać

4 Jakiego typu skrzynię wykonać-zamkniętą czy bass reflex

Jeżeli temat był to proszę o jakiś namiar bo nie znalazłem.

Dodam, że interesuje mnie muzyka z basem wyłącznie w aucie a nie 300 metrów przed i za autem :cool1:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo.

Na pewno coś wymodzę z tego :>

Opublikowano

jaka gotówka dysponujesz na ten projekt?

Opublikowano
  • Autor

Nie zastanawiałem się nad tym ile mam na to wydać.

Wiem, że chcę to zrobić dobrze.Sama obudowa raczej drogo nie wyjdzie-gorzej głośnik

Czy 500zł styknie??

Opublikowano

no skoko. tylko powiedz czym chcesz do napędzać?

Opublikowano
  • Autor

dostałem wzmacniacz od znajomego - nie wiem czy jest dobry i czy da radę dlatego pierw chciałem skonstruować tą skrzynię w boczku bagażnika.

dopiero później chciałem patrzeć ten wzmacniacz.

Wzmacniacz to peiying poniżej przedstawiam ten model co posiadam.Głośnika basowego jeszcze nie mam ale na pewno ma mieć 25cm

Ps-Zaznaczę, że zależy mi na dobrej jakości dźwięku nie koniecznie musi być głośno na 3 ulicę

http://allegro.pl/wzmacniacz-peiying-py2000-aluminium-4-kanly-mosfet-i1389870421.html

A masz jakiś pomysł na tą zabudowę??

Opublikowano

Jak zależy Ci na jakości to zmień wzmacniacz. Ten pejing to jedynie na złom się nadaje.

Opublikowano
  • Autor

A możesz to uzasadnić??

co takiego jest w nim nie tak??

Opublikowano

A możesz to uzasadnić??

co takiego jest w nim nie tak??

wszystko, a przede wszystkim nie uzyskasz efektu który Cię interesuje "Ps-Zaznaczę, że zależy mi na dobrej jakości dźwięku nie koniecznie musi być głośno na 3 ulicę"

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że to nie jest najlepszy wzmacniacz.

Jak możecie to podajcie dokładne parametry które liczą się w wzmacniaczu, na które zwracać się powinno uwagę.

Bo pisanie po prostu że to zły sprzęt to mało przekonywujące. Może jak bym miał porównanie w odsłuchu to pewnie nawet bym się nie pytał.

Pozdro

Opublikowano

Parametry techniczne nie grają.

Liczy się odsłuch.

Opublikowano

jeżeli nie wierzysz na słowo, jesteśmy mało przekonujący to kup głośnik podłącz ten wzmacniacz i zobaczysz efekt,

jeżeli Cię usatysfakcjonuje to ok :good: jeżeli nie, na śmiecie, wybierzemy coś przyzwoitego

Opublikowano
  • Autor

Wierze wam, że to słaby sprzęt :cool1:.Chciałbym po prostu zasięgnąć wiedzy co decyduje(jakie parametry) o tym że wzmacniacz jest do d....y.

A druga sprawa. Skoro to wzmacniacz do bani to co polecacie(jaki zestawik w miarę ceny do 400zł)?jaki Wzmacniacz+głośnik 25cm w boczek sedana pod zabudowę?

I jaki typ skrzyni zastosować.

Opublikowano

Mając 400 zł jesteś skazany na używany wzmacniacz. Moim zdaniem to lepiej bo można poszukać fajne używki niż skazywać się na nowe świecące i migające na różowo "nówki".

Intertechnik mds 08 w skrzyni br + coś co da minimum te 100 W rms przy 4ohm. Używana alpina, axton, denon , sony starszej serii xm, philips dap i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem w tej chwili.

Konkretne sugestie dla kolegi mile widziane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.