Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciepło sie zrobiło wiec można coś pomyśleć tak jak kiedyś że co niedziele o danej godzinie, carefour czy tam makro. Fakt audi już nie posiadam ale fanem tej marki pozostane wiec ja wbijam jak coś:D

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NO vaglubuski.pl maja spoty na CRS co niedziele o 19.00

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

1.Topor

2.Nowak_zg

3.k0za

4.siny21

5.duffy

6.aju

7.Fenix ( dawniej BOZET)

Pytanie za 100punktow gdzie i kiedy ten spot?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

1.Topor

2.Nowak_zg

3.k0za

4.siny21

5.duffy

6.aju

7.Fenix ( dawniej BOZET)

8. Dawid

Pytanie za 100punktow gdzie i kiedy ten spot?

Opublikowano

panowie, co niedzielę za basenem w ZG :wink: śledźcie temat na vaglubuski.pl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niedziela 15lipca planowany trochu większy zlocik, godzina 18:00

Tu mapka gdzie dokładnie będzie zlot i jak dojechać od strony sulechowa, pierwszy zjazd na miasto. ( dla nie miejscowych:wink: )

dojazdzestronysulechowa.th.jpg

Miejsce zaznaczone X to punkt zbiórki :wink:

Opublikowano

Panoramy:

dsc0064ni.th.jpgdsc0056uy.th.jpgdsc0055lj.th.jpgdsc0021wvt.th.jpgdsc0020el.th.jpg

Fotki:

dsc0068kj.th.jpgdsc0067ym.th.jpgdsc0066em.th.jpgdsc0065da.th.jpg

dsc0063ps.th.jpgdsc0062zw.th.jpgdsc0061pq.th.jpgdsc0051fn.th.jpg

dsc0052nb.th.jpgdsc0053aq.th.jpgdsc0054oc.th.jpgdsc0058sg.th.jpg

dsc0059jt.th.jpgdsc0060olr.th.jpgdsc0050ee.th.jpgdsc0049uc.th.jpg

dsc0048ep.th.jpgdsc0047nz.th.jpgdsc0046kv.th.jpgdsc0045of.th.jpg

dsc0044dc.th.jpgdsc0036r.th.jpgdsc0037ey.th.jpgdsc0038eu.th.jpg

dsc0040ep.th.jpgdsc0027gy.th.jpgdsc0028sig.th.jpgdsc0043ue.th.jpg

dsc0035wh.th.jpgdsc0032ua.th.jpgdsc0027gy.th.jpgdsc0028sig.th.jpg

dsc0031ul.th.jpgdsc0030qm.th.jpgdsc0029zt.th.jpgdsc0022vu.th.jpg

dsc0023goj.th.jpgdsc0024de.th.jpgdsc0025cc.th.jpgdsc0026jwe.th.jpg

dsc0041mb.th.jpgdsc0042je.th.jpg

Opublikowano

I takie tam odemnie dla bezimiennego :decayed:

aaaavi.jpg

Opublikowano

Haha najbardziej brudne auto na parkingu a myte dzisiaj 2 razy:decayed:

Opublikowano

no to ładnie, przegapiłem

Opublikowano

leonem sie troche nie wstrzleiłem w marke akurat no ale trudno:facepalm: dlatego jest na sprzedaż jak coś hehe:decayed:

Opublikowano

O tam, oj tam:decayed:

Wychodzi że ja po prostu myć auta nie umiem+ do tego myjka na tesco, ale auto duffy'ego też do czystych nie należało:decayed: Chyba se rosta zrobie i wtedy nie będe musiał sie martwić o czystość z zewnątrz hehe:grin:

Ogólnie zlocik był OK:thumbup1:

Pozdr.

Opublikowano
leonem sie troche nie wstrzleiłem w marke akurat no ale trudno:facepalm: dlatego jest na sprzedaż jak coś hehe:decayed:

Leonek porządny sprzęt :thumbup1:

Opublikowano

Ale moj od kiedy kupilem nie umyty :decayed:

Opublikowano

Nie myty, a myty nieumiejętnie to prawie to samo:decayed: musze do Mata zagadać co by mi kurs mycia auta zrobił hehe:grin:

Opublikowano
leonem sie troche nie wstrzleiłem w marke akurat no ale trudno:facepalm: dlatego jest na sprzedaż jak coś hehe:decayed:

Leonek porządny sprzęt :thumbup1:

Dzieki dzięki! ale to nigdy nie bedzie audi niestety:P jednak sentyment do marki pozostał :(

Opublikowano

Szukaj S3:wink: o ile kojarze to niedawno była w ZG odszykowana srebrna S3 quattro na sprzedaż:naughty:

Opublikowano

Juz nie jest na sprzedaż, kolega ją miał sprzedawał i odkupił ją też inny kolega, proponowano mi ale jednak nie chce 3 drzwiowego auta :(

Opublikowano

To tylko powrót do A4:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.