Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panowie

mam prosbe przymierzam sie do zakupy zderzaka i lamp do autka

prosba moja jest nastepujaca czy moze ktos z was skoczyc i obejrzec faktyczny stan elementow, zeby nie byla to mina , jak juz dogadam sie z kolesiem ??

jak cos ustale dane i adres podam na pw ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy, gdzie w lubuskim im bliżej ZG tym lepiej naprawię dobrze felgę alu? kupiłem już nową ale szkoda tej wyrzucać, myślę że może się kiedyś przydać :)

02102010043.jpg[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 17:42_________________________________________________znalazłem gościa w świdnicy, ogarnięty i wiedział co mówi, zobaczymy co z niej wyczaruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam swoją opinię:

Felga poszła na maszynę wcześniej w żarach i okazało się że ma bicie i pionowe czy jak to się nazywa i poprzeczne, czyli od wewnątrz chodziła góra dół a a dodatkowo cała chodziła od uderzenia lewo prawo. W żarach powiedziano mi że mogą naprawić tylko bicie góra dół a na boki jest nie do zrobienia.

Zawiozłem do tego gościa tą felgę i:

rzetelnie mnie poinformował że z naprawą tej krawędzi nie będzie problemu, może wyjść jakieś przebarwienie ale nie musi i nie dowiemy się póki nie zacznie, powiedział że postara się zrobić tak żeby nie było śladu.

Stwierdził też że wyprostuje ją na igłę bez problemu jeśli nie pęknie, była taka możliwość ale pękają raczej dobre markowe felgi ze względu na swoją twardość.

Dziś ją odebrałem... jest prosta i nie wiem gdzie była naprawiana a do tego cena za wszytko! mniejsza niż w żarach za samo prostowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie może 7.11 jakiś zlocik ale coś więcej jak stanie na parkingu? Jakaś kreska mala nie mylić z kreska do nosa a później jakaś pizza czy mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast kupac jakies wymyslne kierownice kupilbys moje b5:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...