Treść opublikowana przez MUCHA1
-
Spocik Lubuski :)
zapraszam na vaglubuski.fora
-
Spocik Lubuski :)
Znow wyjazd sluzbowy moze innym razem
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
fiat 126p 1991 centralny zamek i auto alarm [br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 20:51_________________________________________________musze dodac skocony lewarek zmiany biegow
-
Motostat.pl - konto klubowe
zapisany :th:
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Malina dwukrotnie widzialem Ciebie w okolicy Batorego...
-
Spocik Lubuski :)
Witaj! nie wiem jak z miejscami jest,fajny jest osrodek nadlesnictwa blisko centrum.
-
Spocik Lubuski :)
Witam! potrzebuje nr. tel. do malina pilna sprawa... Pozdrawiam.
-
Spocik Lubuski :)
Gratuluje !!! postaram sie przyjechac.
-
Wyjazd do Holandi - na co zwrócić uwagę ?
Witam tam bardzo dobrze sie jezdzi,duzo lepiej niz w niemczech. Sa miejsca gdzie fotoradary licza srednia,mandaty sa wysokie... Policja sluzy pomoca,pamitaj asistans... jedno miejsce jest gdzie za przejazd sie placi,no i rowerzysci jezdzajak swiete krowy
-
Nasza Klasa - profil klubu
Andrzej Mucha-Otyn
-
Spocik Lubuski :)
Witam fajna niunia ,co z lamkami?na kiedy sie umuwimy?
-
GŁOGÓW też żyje
Witam,zaluje ze wczesniej tu nie zajzalem... Zapraszam na jutro do Zielonej
-
GŁOGÓW też żyje
witam jak zdaze to wpadne,Pozdrawiam.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Przejechalem 13tys.km na mobil1 syntetik nic sie nie dzieje oleju prawie nie bierze,szykuje sie do wymiany olieju. Z penoscia wymienie na ten sam olej,tylko nie wiem co jeszcze wymienic oprocz filtra oleju? Wyszko wymieniale ostatnio na wymianie oleu.
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
Siema wszyscy wiosne poczuli czy cos :polew:
-
Spocik Lubuski :)
Siema :hi:wrescie w domu jutro bede
-
Spocik Lubuski :)
Rowniez Ciebie widzilem... troche w tygodniu jezdze po Zielonej ale NOWAKA jeszcze nie widzilem,moze mam pomrocznosc jasna
-
Spocik Lubuski :)
Siema wrocilem do pracy i odrazu mialem dluzszy wyjazd sluzbowy ...
-
Spocik Lubuski :)
Witam ,bardzo mi przykro ale nie dam rady jutro musze wyfrunac... a jutro bedzie ciekawie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jansen?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford nie znam modelu,lata 70...
-
Spocik Lubuski :)
To jak robimy cos? jak cos jesem za...
-
Spocik Lubuski :)
Pogadamy w niedziele,nie wiem czy w tyn miesicu wydole a chce jechac do Bukowiny...
-
Spocik Lubuski :)
Siema ostatnio tu za duzo siedze