Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MUCHA1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. MUCHA1 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zapraszam na vaglubuski.fora
  2. MUCHA1 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Znow wyjazd sluzbowy moze innym razem
  3. fiat 126p 1991 centralny zamek i auto alarm [br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 20:51_________________________________________________musze dodac skocony lewarek zmiany biegow
  4. zapisany :th:
  5. Pozdrowienia dla Malina dwukrotnie widzialem Ciebie w okolicy Batorego...
  6. MUCHA1 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Witaj! nie wiem jak z miejscami jest,fajny jest osrodek nadlesnictwa blisko centrum.
  7. MUCHA1 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Witam! potrzebuje nr. tel. do malina pilna sprawa... Pozdrawiam.
  8. MUCHA1 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Gratuluje !!! postaram sie przyjechac.
  9. Witam tam bardzo dobrze sie jezdzi,duzo lepiej niz w niemczech. Sa miejsca gdzie fotoradary licza srednia,mandaty sa wysokie... Policja sluzy pomoca,pamitaj asistans... jedno miejsce jest gdzie za przejazd sie placi,no i rowerzysci jezdzajak swiete krowy
  10. Andrzej Mucha-Otyn
  11. MUCHA1 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Witam fajna niunia ,co z lamkami?na kiedy sie umuwimy?
  12. Witam,zaluje ze wczesniej tu nie zajzalem... Zapraszam na jutro do Zielonej
  13. witam jak zdaze to wpadne,Pozdrawiam.
  14. Przejechalem 13tys.km na mobil1 syntetik nic sie nie dzieje oleju prawie nie bierze,szykuje sie do wymiany olieju. Z penoscia wymienie na ten sam olej,tylko nie wiem co jeszcze wymienic oprocz filtra oleju? Wyszko wymieniale ostatnio na wymianie oleu.
  15. MUCHA1 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.