Treść opublikowana przez MUCHA1
-
Spocik Lubuski :)
Kawa kojarzy mi sie z Holadia ...
-
Spocik Lubuski :)
Moga byc paczki,a i wezme teros z kawa :>
-
Spocik Lubuski :)
Cos ta rodzina milczaca
-
Spocik Lubuski :)
Dzieki chlopaki za mile przyjecie,do nastepnego razu...
-
Spocik Lubuski :)
to kto bedzie?
-
Spocik Lubuski :)
Jak pisalem bede na 1oo%!
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
Hej wczoraj mialem ten sam problem. Dzieki pozdrawiam kolgow
-
Spocik Lubuski :)
Pewnie trzba polac po kielich to sie cos ruszy...
-
Spocik Lubuski :)
Witam,myslalem ze tu cos sie dzieje... milej soboty P.S.niedziela 18.termin aktualny?s
-
Spocik Lubuski :)
siema!dojade napewno!
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
Hej jestem tu nowy... moge wstapic w wasze szregi? W najblisza niedziele bede napewno!
-
Nowicjusz - wątek powitalny