Treść opublikowana przez MUCHA1
-
Spocik Lubuski :)
Witam ponownie teraz prywata; szukam pracy Zary i okolice.
-
Spocik Lubuski :)
Jak rowniez bedzie okazja poznac nowego kolege
-
[B5 AHU] Kody klimatronika - nie grzeje . Problem u mnie rozwiązany!
Dzieki,a jak to wyglda z kosztami?
-
Spocik Lubuski :)
Witam bzzzykam tu i tam w niedziele bede na spociku... o lampkach pogadamy w niedziele,mnie interesuje jedna...
-
[B5 AHU] Kody klimatronika - nie grzeje . Problem u mnie rozwiązany!
Witam jak duzy wplyw ma temperatura silnika na ogrzewanie? plyn w chlodnicy ma u mnie srednio 70stoni.
-
Spocik Lubuski :)
Siema Malina jechles z Nowej Soli do Kozuchowa?
-
Spocik Lubuski :)
Widze ze prekwencja dopisze... tylko ja moge nie zdazyc dojechec
-
Spocik Lubuski :)
Bylem! Ale...[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:11_________________________________________________jak z Malina jechale to bylem jeszcze...[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:13_________________________________________________Jechales-powino byc sorry...
-
Spocik Lubuski :)
Panowie przepraszam za dzisiaj obiecuje poprawe ,dlugo byliscie na MAKRO?
-
Spocik Lubuski :)
Witam a ja dzisiaj bede i za tydzien bede napewno.
-
Spocik Lubuski :)
Zdrowy,wesolych,rodzinych siwat.oraz radosci z posiadanych autek :hi: :hi: :hi:
-
Spocik Lubuski :)
Dzieki super,dzisiaj newet znalazlem czas aby autko umuc... Wczoraj musialem posiecic niedzile rodzinie,inaczej moja pani zabilaby mnie to udany spocik A co u Ciebie?
-
Spocik Lubuski :)
Witam !przepraszam za nie obecnosc .Jaka byla prekwecja?
-
Spocik Lubuski :)
Siema bylem,ale na temat prekwencji sie nie wypowiadam...
-
Spocik Lubuski :)
Siema Lubuskie zyje ?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Witam wpisywlem sie na liste na szybkiego... Krystian ma 6lat.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Mucha1+Krysia+Krystian
-
Spocik Lubuski :)
To teraz mam dylamat
-
Spocik Lubuski :)
Siwa to sie robi jak wyschnie...
-
Spocik Lubuski :)
Witam kawka bedzie napewno ,mam nadzieje ze nie bedzie fotek.Duzo ostatnio ganiam i co umyje moja A4 to po dwoch dniach jest czarna ;(
-
Spocik Lubuski :)
Jestesmy umuwieni do trzech razy sztuka...
-
Spocik Lubuski :)
Wtam poprzerwie dopiero doszlem do siebie po Andrzejkach ,to jak bedzie z niedziela?
-
Spocik Lubuski :)
chlopki sorry rodzinka zjechala... nie dam rady sie dzisiaj wyrwac
-
Spocik Lubuski :)
Bede,godzina bez zmian?
-
Spocik Lubuski :)
Wiesz ja tego glosno nie chcialem powiedziec