Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tarcze hamulcowe


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem TRW komplet z klockami TRW na przód kosztowały 376zł z przesyłką także tragedii chyba nie ma[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 16:49_________________________________________________

Witam. Szykuje mi się pilna zmiana tarcz i klocków w 1.6 i chciałem się zapytać czy ten zestaw by się nadawał pasował:mysli:

http://allegro.pl/tarcze-hamulcowe-przod-passat-audi-a4-sport-kpl-i1408642821.html

pytam ponieważ nie znam się za bardzo i nie wiem co wybrać :confused4:

lub może te mikoda?

daj sobie spokój z firmami typu hart, czy optimal,

minimum to tarcze firmy gerling czy coś w tym stylu

dobrym rozwiązaniem jest zestaw TRW (czyli dawniejszy LUCAS), przynajmniej taki poleca znajomy który prowadzi warsztat samochodowy.

jak masz później zakładać drugi raz to samo to wyjdzie dużo drożej niż założyć raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam ferodo 320 chyba, kupione z inter cars. Współpracują z klockami ATE od TOM77 (na 100% oryginały). Niestety ale tarcze, które zdjąłem ze znaczkiem :audi: miały większą powierzchnię pracy niż ferodo. W starych tarczach od środkowej części tarczy zostawał próg pod wpływem zużycia. W ferodo wygląda to tak, że klocek delikatnie wystaje poza tarcze od strony piasty.

Komplet ten użytkuje od 25kkm i jest jeszcze około 40-50% klocka a prógk na tarczy od zewnętrznej strony jest stosunkowo niewielki. Spisują sie ok, skutecznośc hamowania jest raczej identyczna względem oryginału - bynajmniej ja nie zauważyłem różnicy. Cena powala porównując inne firmy.

ps. klocki stare były ze znaczkiem :audi: ale po przyłożeniu ate były identyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...