Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tarcze hamulcowe


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

koledze to chyba o wyglad chodzi tych tarcz po co ci jakieś tam nawiercane i sretetete ja założyłem na tył febi przód podtoczyłem bo były dobre założyłem nowe klocki bosch wlałem płyn ate poczyściłem wysmarowałem wszystko pięknie i .... abs swira dostaje bo i tak opony przyczepność tracą. gnojowóz to nie Ferrari chyba że masz metodę gaz hamulec to i owszem standard nie wytrzyma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to kupić LUCASA TRV są BDB jakościowo ja takich używam...

Tak ,tylko zagrzać hamulce idzie na nich prędko ,2 ,3 hamowania z większej prędkości(180-190) i pedał hamulca już taki "ostry" nie jest :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

A czemu nic nie mówicie o Zimmermann-ach?

Pamiętam że w B4 wrzuciłem standard na przód i byłem bardzo zadowolony a delikatnie nie jeździłem.

Ceny może nie są niskie ale wydaje mi się że do przełknięcia.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimmermann kosztuje 200zł szt

a za 350 zł masz Ferodo z klockami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ate.......

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Czemu odradzasz ATE?Mi polecano ten zestaw(tarcze+klocki) i zamontowałem.Generalnie nie narzekam,ale myślałem że będą bardziej ostre.Myślisz że Ferodo lepsiejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie DDR tylko DDF320

od dawna nr DDF320 jest zastapiony przez nr DDF1706

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szykuje mi się pilna zmiana tarcz i klocków w 1.6 i chciałem się zapytać czy ten zestaw by się nadawał pasował:mysli:

http://allegro.pl/tarcze-hamulcowe-przod-passat-audi-a4-sport-kpl-i1408642821.html

pytam ponieważ nie znam się za bardzo i nie wiem co wybrać :confused4:

lub może te mikoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szykuje mi się pilna zmiana tarcz i klocków w 1.6 i chciałem się zapytać czy ten zestaw by się nadawał pasował:mysli:

http://allegro.pl/tarcze-hamulcowe-przod-passat-audi-a4-sport-kpl-i1408642821.html

pytam ponieważ nie znam się za bardzo i nie wiem co wybrać :confused4:

lub może te mikoda?

zdejmij koło i zrób foto

u Ciebie moze byc jeszcze inna tarcza - 280/13mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie bizon zawiedziesz, a4'ka jest zbyt tlusta parowa, zebys mial heble brzytwy.

ja po dluuugich przemysleniach na temat mikody, po tym jak zobaczylem prawie nowe nacinane ate, ktore sie pokrzywily zdecydowalem sie na zimmermanny sporty na przod i na tyl, klocki tez mam zimmermanna i powiem wam, ze jeszcze hebli nie zagotowalem, plyn ofkoz tez wymienilem, na kupiony w aso. jak naloze niebawem letnie kola to zdecydowanie przetestuje hamulce, bo poki co to niestety zimowki nie daja rady, nie trzymaja i abs sie wlacza,

badz co badz polecam zimmermanny bo i wygladaja kozacko, jesli kogos wyglad łechta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie bizon zawiedziesz, a4'ka jest zbyt tlusta parowa, zebys mial heble brzytwy.

ja po dluuugich przemysleniach na temat mikody, po tym jak zobaczylem prawie nowe nacinane ate, ktore sie pokrzywily zdecydowalem sie na zimmermanny sporty na przod i na tyl, klocki tez mam zimmermanna i powiem wam, ze jeszcze hebli nie zagotowalem, plyn ofkoz tez wymienilem, na kupiony w aso. jak naloze niebawem letnie kola to zdecydowanie przetestuje hamulce, bo poki co to niestety zimowki nie daja rady, nie trzymaja i abs sie wlacza,

badz co badz polecam zimmermanny bo i wygladaja kozacko, jesli kogos wyglad łechta :wink4:

:hi: Podeślij foto tego wypasiku :naughty: :naughty: :wink4: Na pewno majątek kosztowały :mysli: :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mikody to w obecnym aucie mam takowe - zwykłe, nie nacinane ani wentylowane. Parę razy naprawdę uratowały mi tyłek przed dzwonem :good: Ogólnie polecam, dobre są do normalnej, dynamicznej jazdy. Do tego cena również jak najbardziej adekwatna do jakości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...