Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy ktoś wymieniał poduszkę silnika na poduszkę marki Febi ?


tomasimo

Rekomendowane odpowiedzi

Chce w tym tyg wymienic dwie poduchy pod silnikiem . Oryginał kosztuje po 400 za sztukę . Febi po około 200 zł za sztukę . Rózne opinie czytałem ale to raczej domysły a ja potrzebuje info od kogos kto miał lub ma takie poduchy pod silnikiem . Wiem ze oryginał to oryginał ale chciałbym dowiedziec sie jakie są Febi . Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego....Ja osobisie tez mialem z Tym problem.....co wybrac Febi za 200 zl czy orginał???? :) I wybrałem orginał....Kupiłem dwie noweczki sztuczki w AsO i wymieniłem i jestem pełen zadowolenia....Cichutko sie zrobiło w srodku i nic mi sie nie trzesie jak wczesniej....zaplacilem po upuscie 700 zł....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniałem gosciowi poduchy silnika na febi i jest wszystko ok.nic sie nie dzije. z tym ze to był passat b5FL.

osobiscie tez jak mi padenie poduszka to takze zakupie febi i zamontuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja mogę sie wypowiedzieć bo jestem po takiej wymianie :)

Wymieniłem jedną poduszke na początku i po wymianie jej jak trzęsło silnikiem tak trzęsło i miałem nerwy ze popełniłem błąd i mogłem kupić ori ale stwierdziłem ze muszę jeszcze zobaczyć jak wygląda druga poduszka no i też była rozwalona więc wymieniłem ją tez na febi i od tamtego czasu jest wszystko ok! i mogę w 100% polecić ta firmę i zagwarantować, że wszystko bedzie dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie numery febi do waszych Avf/Awx bo jakoś po katalogach tego producenta ich brak zwłaszcza tej lewej z zaworkiem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...