-
jezuwrc zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zioma...
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
Witam przymierzam się z montażem PDC w B7 avant i czy ktoś z szanownych kolegów mógłby zmierzyć rozstaw środkowych czujek ? Od środka zderzaka i miedzy nimi. Planuje to zrobić bez demontażu zderzaka. Udało mi się znaleźć miejsce wiercenia zewnętrznych (są krzyżyki). Dzięki za pomoc
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ja tez dziś odebrałem "przeszczepka". Tak jak któryś forowicz napisał dwulitrowy 1.9. Jestem zadowolony z przeprowadzonej modyfikacji. Piękne dzięki jaro4444 za podpowiedzi i cierpliwość. Tak wyglądało gniazdo w module wałków.... Tak wygląda juz z założoną pompą od BKD
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Czyli tylko nacisnąć 07 -Coding i wpisać kodowanie ze starego (np0004401) w okienko i zatwierdzić? i Ok? i zakodowane? Bogdan?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Mam taki sterownik oraz kodowanie... Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-910-517.lbl Part No SW: 8E0 910 517 B HW: 8E0 614 517 AT Component: ESP8 front H04 0180 Revision: 00000000 Serial number: 00000000000000 Coding: 0004401 Shop #: WSC 06325 000 00000 VCID: 2648736EE88F Może ktoś w B7 poradził sobie z tym zalogowaniem do ABS-u? A może nie trzeba się logować w przypadku Boscha 8.0? na stronie wiki pisze tak" If the old Control Module is still accessible read/copy it's Coding to the new Module. In case this is not possible please contact us directly and we will assist you with the Coding Process." Może wystarczy tylko nacisnąć 07 -Coding i wpisać kodowanie 0004401 w okienko i zatwierdzić? (Nie chcę na próbę wykodować ABS)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tyle,że dziś właśnie próbowałem się zalogować dla próby... Chciałem zobaczyć właśnie to kodowanie.... A błędów niema i okienka aktywnego też brak. Chyba że się uaktywnia jak Abs jest wykodowany ale pewnie nie....
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tez masz taką samą sytuację nie jest aktywne okienko 11-login. Może zrobić to przez 16- security acces. ? Bede zmieniał w tym tygodniu moduł i dokładał tempomat. Ale jak się nie zaloguję (11) to jak zakodować ABS?
-
[B7 BLB] Wymiana postojowych przód
Otwierasz maskę, ściągasz dekielek plastik pod którym jest postój, wkładasz rękę, łapiesz najlepiej dwoma palcami oprawkę żarówki postojowej i ciągniesz w kierunku silnika.. Powinna wyjść bez problemu (użyj siły w razie problemu) Żarówka W5W.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
wywaliło Ci bład w związku z niesprawnym zaworkiem tej poduszki... a nie że Ci płyn wyciekł. U mnie też wyciekł i na vagu oczywiste nie było błędu, że nie ma płynu.... Czytaj ze zrozumieniem...
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
uhu2 czy czytałeś post adadura? Trochę wyżej..... Nie ma opcji pokazania błędu na vagu poduszki w związku z jej zużyciem
-
[B7 BLB] Duży przebieg ,kołatania spod maski
Potwierdzam zacznij od sprężarki klimy......
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Jeśli chodzi o 2.0tdi to +/- 30minut..Poważnie...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
po vinie autka wyślij mi na pw jak chcesz to sprawdze....
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Wyciągnięcie licznika to dwie śrubki czyli dwie minuty... ale przez dekielek też można. Ja wolę wyciągnąć licznik. Mam wtedy dużo miejsca... :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
Jak sam widzisz problemem jest zawór EGR! Jaki dwumas, poniosą koszty jak to będzie nie to? Albo wymień zawór na sprawny (mój przypadek) lub wywal....