Treść opublikowana przez jezuwrc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zioma...
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
Witam przymierzam się z montażem PDC w B7 avant i czy ktoś z szanownych kolegów mógłby zmierzyć rozstaw środkowych czujek ? Od środka zderzaka i miedzy nimi. Planuje to zrobić bez demontażu zderzaka. Udało mi się znaleźć miejsce wiercenia zewnętrznych (są krzyżyki). Dzięki za pomoc
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ja tez dziś odebrałem "przeszczepka". Tak jak któryś forowicz napisał dwulitrowy 1.9. Jestem zadowolony z przeprowadzonej modyfikacji. Piękne dzięki jaro4444 za podpowiedzi i cierpliwość. Tak wyglądało gniazdo w module wałków.... Tak wygląda juz z założoną pompą od BKD
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Czyli tylko nacisnąć 07 -Coding i wpisać kodowanie ze starego (np0004401) w okienko i zatwierdzić? i Ok? i zakodowane? Bogdan?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Mam taki sterownik oraz kodowanie... Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-910-517.lbl Part No SW: 8E0 910 517 B HW: 8E0 614 517 AT Component: ESP8 front H04 0180 Revision: 00000000 Serial number: 00000000000000 Coding: 0004401 Shop #: WSC 06325 000 00000 VCID: 2648736EE88F Może ktoś w B7 poradził sobie z tym zalogowaniem do ABS-u? A może nie trzeba się logować w przypadku Boscha 8.0? na stronie wiki pisze tak" If the old Control Module is still accessible read/copy it's Coding to the new Module. In case this is not possible please contact us directly and we will assist you with the Coding Process." Może wystarczy tylko nacisnąć 07 -Coding i wpisać kodowanie 0004401 w okienko i zatwierdzić? (Nie chcę na próbę wykodować ABS)
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tyle,że dziś właśnie próbowałem się zalogować dla próby... Chciałem zobaczyć właśnie to kodowanie.... A błędów niema i okienka aktywnego też brak. Chyba że się uaktywnia jak Abs jest wykodowany ale pewnie nie....
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tez masz taką samą sytuację nie jest aktywne okienko 11-login. Może zrobić to przez 16- security acces. ? Bede zmieniał w tym tygodniu moduł i dokładał tempomat. Ale jak się nie zaloguję (11) to jak zakodować ABS?
-
[B7 BLB] Wymiana postojowych przód
Otwierasz maskę, ściągasz dekielek plastik pod którym jest postój, wkładasz rękę, łapiesz najlepiej dwoma palcami oprawkę żarówki postojowej i ciągniesz w kierunku silnika.. Powinna wyjść bez problemu (użyj siły w razie problemu) Żarówka W5W.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
wywaliło Ci bład w związku z niesprawnym zaworkiem tej poduszki... a nie że Ci płyn wyciekł. U mnie też wyciekł i na vagu oczywiste nie było błędu, że nie ma płynu.... Czytaj ze zrozumieniem...
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
uhu2 czy czytałeś post adadura? Trochę wyżej..... Nie ma opcji pokazania błędu na vagu poduszki w związku z jej zużyciem
-
[B7 BLB] Duży przebieg ,kołatania spod maski
Potwierdzam zacznij od sprężarki klimy......
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Jeśli chodzi o 2.0tdi to +/- 30minut..Poważnie...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
po vinie autka wyślij mi na pw jak chcesz to sprawdze....
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Wyciągnięcie licznika to dwie śrubki czyli dwie minuty... ale przez dekielek też można. Ja wolę wyciągnąć licznik. Mam wtedy dużo miejsca... :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
Jak sam widzisz problemem jest zawór EGR! Jaki dwumas, poniosą koszty jak to będzie nie to? Albo wymień zawór na sprawny (mój przypadek) lub wywal....
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Trochę za dużo Ci się porozkręcało , stąd te problemy.... Ale najważniejsze, że działa
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Manetka założona, Fis działa Dodatkowo pokazuje info o przepalonych żarówkach. Niektóre miałem ledy trzeba było podmienić Ale tak to super dzięki Musashi za pomoc
-
[B7 BKE] CZUJNIK TEMPERATURY CIECZY CHŁODZĄCEJ???
Miejsce zamontowania czujnika temperatury płynu chłodzącego -G62- 3 - Czujnik temperatury płynu chłodzącego -G62- Z tyłu na głowicy silnika 059919501A zielony, 4-pin, wtyczka owalna
-
[ALL B7] Koło pasowe sprężarki klimatyzacji ?
Nie. Sześć gumek powinny załatwić sprawę.. Tu masz rys.poglądowy tego kompresorka Odczytałeś jaki kompresor masz?
-
[ALL B7] Chromowane pokrętła do Concert II
Witam. Czy ma ktoś nr chromowanych pokręteł pasujące do radia Concert II? Bardzo dziękuję za zainteresowanie...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
to moze bardziej na chlopski rozum. Wskazowka jest na fulla i w baku (dla uproszczenia) 60litrow paliwa. Jak depniesz bez fisa to wskazowka wskazuje Ci faktyczna ilosc paliwa w baku, natomiast jak masz fisa (komputer ktory liczy srednie spalanie m. in.) i depniesz i przez ostatnich np. 10km deptales ostro i srednie spalanie wyszlo Ci 20/100 to fis Ci pokazuje ze zostalo Ci do przejechania na tych 60l tylko 300km. i w normalnym przypadku wskazowka pokazywala by Ci tyle ile masz paliwa czyli lekko poniezej pelnego baku albo i jeszcze pelny, a przy odblokowanym FISIE wskazowka pokazuje tyle ile FIS, czyli pokaze pol zbiornika paliwa. Dlatego warto rozlaczyc wskazowke z FISem, zeby wskazowka pokazywala rzeczywista ilosc paliwa Dlatego tez samego powodu w Audi z kompem pokladowym nie wystepuje problem przechylonego auta na postoju i blednych wskazan paliwa. Mam nadzieje ze poprzez to przekolorowanie choc troche przekazalem jak to wyglada, bo nauczyciel ze mnie nienajlepszy Ok ! Wszystko ładnie pięknie ale jak rozłączyć tą wskazówkę z Fisem . Czy można to zrobić Vagiem , i czy wogule można???? Jeżeli ten problem jest opisany w jakimś innym watku to proszę o namiar , będę bardzo wdzieczny. Dzięki Dobre pytanie....Ktoś wie jak to zrobić????
-
[B5 AFN] Jaki to jest pasek?
Co za kiosk? Zmień "sprzedawcę"
-
[B6 AVF] Przepalona rurka od Turbo ? od czego to jest?
Jak sam widzisz pękło na elastycznym kawałku tego przewodu Pospawasz i za chwile będzie to samo...Kup nowa lub używkę....
-
[B7 BKN] Płyn do wspomagania B7
Nic nie będzie zostaw i użytkuj. Już prawie 2 lata po wymianie na Febi i
-
[B5 AFN] Wymiana/naprawa wtrysków i pompy - jakie koszty??
Gdzie prefix popraw się.... :gwizdanie: