Treść opublikowana przez jezuwrc
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Jak już coś to bierz 77ah z Futury lub z Boscha też 77ah z rozruchem 780a EN I taki Ci wystarczy Jak sobie kupisz i założysz 100ah to będziesz się krótko tym aku cieszył Powiem krótko Zasiarczysz go Bo ma za dużą pojemność i alternator Ci go nie doładuje dobrze Ci radzę
-
[INNE] Akumulator dedykowany do VW/Audi - gdzie kupić
W każdym dobrym sklepie z akumulatorami Mamy na stanie taki i jest to Bosch Silver S5015 110ah 920Ah [EN] koszt 519zł Wym.393x175x190wys Gdybyś przejeżdżał przez Olkusz zapraszam Do 3 litrówki w Dieslu idealne rozwiązanie Ale myślę że znajdziesz taki u Siebie w Okolicy Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Uszczelka miski olejowej
Pamiętajcie Panowie że podstawa to dobrze odtłuścić...
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Albinek Też tak twierdzę Trzeba tam koniecznie zaglądnąć przy wymiance rozrządu i wymienić co się da Poza tym jak się dba to się ma..Pozdrawiam
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
4.Osłona przy filtrze paliwa 8E0103928C 01C Tylko nie wiem jak to będzie leżeć Akjam zamontowałeś tą osłonę jak to wygląda
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Do B7 1.Osłona na zbiorniki sprysku i wspomag. 8E0103927F 2.Osłona na podszybie duża 8E1819447 01c -czerń satynowa Do Anglika z początkiem 8E2 3.Osłona na akumulator mała 8E1819422A 01c czerń satynowa Do Anglika z początkiem 8E2 Było to już klika razy.... :gwizdanie:
-
[TDI PD] Wymiana koła alternatora Valeo
Klucz ma 33 zęby i wchodzi w wieloklin koła a w środek wchodzi Spline XZN M-10
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Czyli można go stosować zamiast D ? Zmieści się? będzie pasował ? Przez etkę wychodzi D Pytam czysto teoretycznie Wymieniałem w 2009 z literką D :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Witam to jaki jest nr nowego 10-cm zabieraka?
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
Mam problemy z wklejaniem i brak czasu Szybciej wyślę emailem.... Jak ktoś ma ochotę to każdemu mogę wysłać na emalia Rysunki montażu i sprawdzenia które dostał waldekkk... Piszcie
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
90zł od wersji rs Jak Ci się trzyma Tygrys ta z lewej ?
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Ta po prawej to 8E0103927F tylko ta do b7 a lewa :gwizdanie:
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
To czekam na zdjęcie z bliska finalne
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Albinek jeśli możesz to zrób zdjęcie z bliska tego elementu który rezałeś....
-
[ALL B7] Jakie są objawy uszkodzonego EGR
Witam To rzucanie to może być objaw zużytych poduszek pod silnikiem zobacz czy nie "cieknie" z nich olej taki czerwony na osłonie dolnej silnika też powinieneś zauważyć czy "gąbka" osłony nie przybrała koloru czerwonego....w miejscu pod poduchą...
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
Rysunki sprawdzenia oraz montażu przesłałem Ci na emalia :>
-
[ALL B5] Czy taki czujnik temperatury?
Podejśc podejdzie bo wyglądają tak samo założysz Ale różnią się chyba kolorem i nie wiem jaki będziesz miał wskazania na desce także nie Ja założył bym 1 .830.260 w kat.Eps-a
-
[ALL B5] Czy taki czujnik temperatury?
niestety nie ten jest do końca 96r a konk do 8DT300000 Do niego jest czujnik 1.830.260 od 97-
-
Jak wyłączyć na FIS w Audi A4 B6 komunikat "otwarta maska"
np żeby zgasić kontrolkę zużytych klocków trzeba zmostkować dwa przewody w kostce i kontrolka nie świeci ..Różnie to bywa...[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 20:51_________________________________________________
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Albinek wrzuć zdjęcie w sobotę
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Też do końca mi nie leży ale nie przejmuje się i zostawiam dla mnie najważniejsze było osłonić całe to miejsce przed liściami itp... :>
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
obejrzyj dokładnie wątek sikszak-a i zadecydujesz ja tylko zamówiłem tylko tą wkładkę dystansową "gumkę" reszta nie
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Zwykła śruba m6x45 na klucz 10 a ma nr N0103459 Do tego jest jeszcze tulejka,podkładka,wkładka dystansowa i coś jeszcze Mam numery jak coś...Ale najważniejsza jest ta gumka (wkładka dystansowa) 078129734A w którą wsuwa się ta osłona Najlepsze byłoby z oryginału resztę to śrubka m6 i kilka podkładek dasz sobie rade...
-
[ALL B8] Ile mieści sie oleju w 3.0 TDI
Takiego wozu nie posiadam ale patrz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97242.0 8,2l
-
[B6 AWX] Castrol Edge zamiast slx
Mylisz się Castrol Edge 5w40 504/7.00 to olej do pompowtrysków ale przeznaczony głównie do silników z DPF Można go stosować również bez DPF A slx to produkt warsztatowy a edge "sklepowy"