Treść opublikowana przez jezuwrc
-
[B5 ATJ]uszczelki turbosprezarki i przewodow olejowych ASO
Witam jedynie uszczelka pod spływ oleju z turbo to tylko Aso reszta do dostania w motoryzacyjnych NA bieżąco sie takie sprzedają
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Sorki Za OT Tylko gdzie teraz można zdekodować Vin do pliku txt To chętnie Wam sprawdzę
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Z uchwytem na pasie przednim to bym sobie dał spokój szkoda dziurawić autko ale jak chcesz Niech wypowie się jakiś użytkownik B6 jak trzyma mu się ta osłona W B7 na jednym uchwycie koło zbiorniczka spryksu jest ok Nic więcej nie potrzeba Po zamknięciu maski idealnie wchodzi w zagłębienie amortyzatorek klapy i nie ma szans żeby ta osłona "wyskoczyła" do góry...
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Mariusz myślę że ten 8E0 121 403 A. Montuje się go także w 1.9/2.0TDI jeśli jednostki te zostały wyposażone w ogrzewanie postojowe. (Cytat) Ale nie ma sensu go wymieniać skoro dobrze trzyma się na tym mocowaniu przy zbiorniczku sprysku z boku. Naprawdę pewnie większość tak ma tą osłonę zamontowaną Szkoda kasy..
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
kilka postów wyżej Bart-S napisał jaki
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
to dodatkowe 100zł za robociznę przy wymianie rozrządu....Także przy okazji kup imbus i
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Może w tym silniku napęd nie jest taki felerny ale "imbusik" jest i warto by wymienić....
-
[B7 BLB] EGR a numer części
Dokładnie masz taki jak jak kolega Majki dał Ci linki Wiem bo wymieniałem Nr Siemensa 408275002001Z Taki kup! Pozdrawiam A i okolo 400zł kupisz nowy!!! Także nie przepłacaj za to samo w ASO szkoda kasy
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Dziś postanowiłem "dorobić" osłonę na sterownik do komputera na podszybiu wykorzystałem niepotrzebna osłonę na filtr kabinowy ktoś już to pewnie wykombinował ale chciałem zaprezentować efekty
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
czy możesz podać numer tego czujnika położenia wałka ? 03G957147C czuj.poł.wał.rozrzadu
-
[ALL] Audi Sportback A3 1.9TDI 105KM 2005r jaki trzeba wlać olej???????
Tyle już było o olejach że... w głównym wątku Silniki Diesla masz odpowiedź...
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Panowie sprzedając naprawdę dużo akumulatorów głównie Bosch napiszę tak. Cofając sie 5-10lat w tył Akumulatory średnio wytrzymywały 7-10 lat Ta wartość większa dotyczy raczej benzynek Po prostu mniejsze obciążenia. Dziś już takich aku nie "produkują" Jak 5 lat wytrzyma to uważam że będzie dobrze. Chodzi wiadomo o kasę... To taka mała moja teoriana temat żywotności aku ...Ale uważam że najlepszy w tym układzie aku do silnika 1.9/2.0tdi to S5 008 77ah 780A Naprawdę warto...
-
[B6 AVB] Numer katalogowy podgrzewacza filtra + odpalanie avb
Tak naprawdę to zaworek filtra paliwa :gwizdanie: Zamiennik za 50zł? :gwizdanie: do Twojego AVB zaworek filtra paliwa jest taki 1J0128247A a tak po zamiennikach to np febi FE26960 Lub HansP HP108643 i to kosztuje w granicach 20zł Także wymień posprawdzaj czy w przewodach paliwowych gdzieś nie widać pęcherzyków powietrza i ma grać Wymień te oringi na zaworku!! Pamiętaj...STP jest dobrym środkiem do czyszczenia pompowtrysków Tyle Pozdrawiam A i popraw opis w profilu na B6
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Są też made in MEXICO
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Wojtas nigdy w AFN i nie było i nie bedzie PD
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Widzisz Tygrys to może by było lepiej do blb bo tam jest wiązka przewodów paliwowych do filtra :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Świece do dogrzania płynu
Sa to świece m12x1,25x62 i są to świece właśnie stosowane w starszych silnikach jako świece żarowe...Tu masz nr kilku producentów 0250201032 bosch, FE15956 Febi, GN857 Beru, D-Power2 NGk Kupisz w każdym, dobrym sklepie motoryzacyjnym...
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem przy odpalaniu i gaszeniu
8D0199379J strona lewa 8D0199382M strona prawa
-
[B5 AFN] EGR otwarty czy zamkniety
Sorki Sztomel za ciepłe piwo miałem i późno było Niedziela zachęca do głębszych rozważań Pozdrawiam
-
[A6 BLB] Wymiana pompy vacum -Na co zwrócić uwagę a żeby później nie płakać
Kolega andrewb25 myślał o zaworku zwrotnym filtra paliwa
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
niekrasz Wyłączyłeś programowo czy wyciągnąłeś wtyczkę?
-
[B5 AFN] EGR otwarty czy zamkniety
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią nr 1 czyli lukaszr ma rację
-
[B7 BPW] Koło dwumasowe + kompletne sprzęgło
Witam tu masz rys
-
[B7 BPW] Koło dwumasowe + kompletne sprzęgło
Ten Vin cos nie halo w etce pokazuje jakiś błąd ale do rzeczy Luk kompletu niema także dwumas osobno sprzęgło osobno Gdybyś był w okolicach Olkusza to moge ci takie sprzęgło załatwić w cenie 729zł dwumas 1399zł wszystko z luka Z Sachsa nie mam w ofercie są niedostępne...Także kompletu chyba nie kupisz tu masz nr sprzegło 624330800 dwumas 415024410 a w intercarsie maja na 100% bo sprawdzałem ale drogo w detalu
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Gabarytowo się na pewno zmieści ja jednak Polecam boscha S5! 77ah 780A Dużo tym handluje...