Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Skad wziac sygnal predkosci za licznikiem? Patrz ostatni post.


Misior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam zalozyc u siebie turbo timer firmy Greddy. Schemat jego podlączenia wyglada tak:

TTschemat1.jpg

TTschemat2.jpg

Tylko teraz niewiem ktore za bardzo kabelki gdzie podpiąc. Stałe napiecie +12 to wiem ale co dalej? U nas kostka stacyjki wyglada tak:

kostkastacyjka.jpg

A jej schemat:

Schematwtyczkistacyjka.jpg

Na przewodach 3,4 jest stale +12

Po przekreceniu kluczyka w pozycje zapłonu (swieca kontrolki) na przewodach 5,2 pojawia sie +12

Po przekreceniu w pozycje odpalania na przewodach 1,6,5 pojawia sie +12 a na przewodzie 2 znika. Jak to podlaczyc zeby nic nie spartolic :kox:??

Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest urządzenie do "studzenia turbiny"

Wylaczasz kluczyk i zamykasz auto a silnik jeszcze chwile pracuje.[br]Dopisany: 10 Listopad 2007, 16:51 _________________________________________________Juz chyba mi sie to udało rozkminic tylko jeszcze niewiem jak jest u nas z wylacznikiem od recznego czy tam jest masa czy +12??[br]Dopisany: 10 Listopad 2007, 18:32 _________________________________________________Wszystko juz wmiare wiem tylko ma ktos moze jakis schemat zeby odnalezc jakim przewodem za licznikiem jest podawany sygnał z ECU o predkosci? Bo tego jeszcze niemoge znalezc.

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunio jestes debeściak :thumbup:

Jesli dobrze rozumiem angielski :mysli: to bedzie to pin 23 w niebieskiej kostce czyli Speedometer?

Dzieki jeszcze raz za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...