Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Przy gwałtownym przyspieszaniu na 1 biegu "podskakuje" przód - normalne?


Flaha

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Panowie, dotychczasowy swój styl jazdy nazwałbym normalnym a nie emeryckim, tzn. jeżdżę w miarę dynamicznie i nie zamulam, ale nie wariuję na drodze i jakoś nie rajcują mnie zabawy typu palenie gumy itp., no i dotychczas jakoś nie zdarzało mi się żebym musiał gwałtownie i na maxa przyspieszać na 1 biegu. Dziś musiałem ratować swój tyłek przed wjechaniem od tyłu przez inny pojazd (stałem na światłach i widziałem jak od tyłu leci na mnie jakiś bus, który omijał inne auto i chyba nie spodziewał się, że może być "czerwone" i inne pojazdy na nim stoją, raczej by nie wyhamował, chyba że na moim bagażniku), no i ruszając dałem na maxa gazu. Zanim wrzuciłem na dwójkę (tak w granicach 4-4,5tys rpm) czuć było drżenie czy też podskakiwanie przodu auta, tak jakoś od kół, jakby przeskakiwały tracąc przyczepność albo no nie wiem, jakbym jechał po garbach albo innych poprzecznych nierównościach.. Troszkę mnie to zabolało i zastanawiam się - czy to normalny objaw przy takim przyspieszaniu? Czy sprzęgło/skrzynia mocno dostały po pupie albo czy mogła zerwać się jakaś poduszka? Dodam, że skrzynia to manual. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loll , dzięki za szybką odpowiedź! :hi:. Jeśli wsio ok, to miodzio :decayed:

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...