Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja ukochana Audiczka A4 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To moja A czwóreczka :audi: 1,9 TDI 2001r.(wcześniej była A4 1,9 TDI 96r.)

Mam ją ok. miesiąc i jestem bardzo zadowolona że mogę być jej właścicielką :dance

Wyposażenie: standard (jak dla mnie ok :th: )

Chce dokupić podłokietnik (tylko ciężko jest znaleźć)

Jak na razie nie planuje zmian ;)

A tak w ogóle to kupiłam ją z okazji (tak bym to ujęła) bo ma wgniecenie małe po prawej stronie(kobitka, która nim jeździła zahaczyła o słupek) i przez to nie kosztowała dużo.

Jak zrobie fotke tego wgniecenia to wstawie oczywiście (bo w sumie nie wiem czy robić :mysli: )

A to fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c80b49c4c03bacbe.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f8f3e6e3812430a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c99c3c8bbb3d351.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f394bb59b36a6c06.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a499d22dc06cc27b.html

:dance:

* nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - [lukaszr]

Opublikowano

jak wiadomo - liczy się wnętrze a Twoje autko jest wewnątrz boskie! :drool: gratulacje zakupu, masz gust :oklaski: :) kolor nadwozia też super :th: planujesz jakieś zmiany?? o silniku nie mówię, bo wiadomo - zaje*isty jest :)

Opublikowano

jak wiadomo - liczy się wnętrze a Twoje autko jest wewnątrz boskie! :drool: gratulacje zakupu, masz gust :oklaski: :) kolor nadwozia też super :th: planujesz jakieś zmiany?? o silniku nie mówię, bo wiadomo - zaje*isty jest :)

Boski pet3r ma racje!! :notworthy:

Opublikowano

jak wiadomo - liczy się wnętrze a Twoje autko jest wewnątrz boskie! :drool: gratulacje zakupu, masz gust :oklaski: :) kolor nadwozia też super :th: planujesz jakieś zmiany?? o silniku nie mówię, bo wiadomo - zaje*isty jest :)

Boski pet3r ma racje!! :notworthy:

:polew:

Opublikowano

Jak na razie zmian nie planuje ale w przyszłości kto wie :naughty::cool:

Aha .. podłokietnik szukam...

Opublikowano

Nie wiem co tu jest boskiego, zwykle wnetrze ze skorka :P Poza tym seria :)

Opublikowano

Nie wiem co tu jest boskiego, zwykle wnetrze ze skorka :P Poza tym seria :)

jest jasne... każde jasne wnętrze jest boskie :)

Opublikowano

Bardzo ładna, bo podobna do mojej :decayed: ogólnie :thumbup:

Opublikowano

świetna :P i ten srodek

Opublikowano

Łada B6 , srodeczek jest miodzio :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.