Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Pytanie dotyczące ECON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka jest zasada działania tego przycisku??

Czemu jak zrobiło się zimno to nie moge wyłączyć tego trybu??

Opublikowano

wciśnij AUTO i powinien się wyłączyć, ECON to tryb wyłączania klimy w lecie

Opublikowano
  • Autor

Nie ma szans! Co bym nie robił to nie mogę wyłączyć tego trybu. jak były temperatury takie koło 6-7 stopni to raz mogłem to wyłączyc raz nie. Co może być przyczyną?

Opublikowano

Przyczyn może być wiele,jedna z nich to taka,że spęzarka się nie załącza,czyli klima chodzi tylko na econ.Poszukaj na forum,było o tym trochę.

Opublikowano

Przyczyn może być wiele,jedna z nich to taka,że spęzarka się nie załącza,czyli klima chodzi tylko na econ.Poszukaj na forum,było o tym trochę.

Aleś wyjaśnił...

najprostsza przyczyna to zbyt niski poziom czynnika aby bezpiecznie załączyć sprężarkę. więc system jej nie pozwala włączyć...

a może padło coś innego? generalnie jest usterka i wypadałoby pojechać do serwisu

Opublikowano
  • Autor

Dobra chłopaki a teraz jeszcze jedno pytanie. Czy moge sprawdzić jaka jest przyczyna VAGIEM

Opublikowano

możesz

Opublikowano

możesz też sprawdzić błędy na klimatroniku :wink4:

Opublikowano

Przyczyn może być wiele,jedna z nich to taka,że spęzarka się nie załącza,czyli klima chodzi tylko na econ.Poszukaj na forum,było o tym trochę.

Aleś wyjaśnił...

najprostsza przyczyna to zbyt niski poziom czynnika aby bezpiecznie załączyć sprężarkę. więc system jej nie pozwala włączyć...

a może padło coś innego? generalnie jest usterka i wypadałoby pojechać do serwisu

za to Ty wyjasniłes dogłębnie-mało czynnika,a może padło coś innego? :D najlepiej do serwisu no jasne,super porada,najlepiej do serwisu :polew: tyle to kazdy wie.
Opublikowano

Przyczyn może być wiele,jedna z nich to taka,że spęzarka się nie załącza,czyli klima chodzi tylko na econ.Poszukaj na forum,było o tym trochę.

Aleś wyjaśnił...

najprostsza przyczyna to zbyt niski poziom czynnika aby bezpiecznie załączyć sprężarkę. więc system jej nie pozwala włączyć...

a może padło coś innego? generalnie jest usterka i wypadałoby pojechać do serwisu

za to Ty wyjasniłes dogłębnie-mało czynnika,albo inna przyczyna? :D najlepiej do serwisu no jasne,super porada,najlepiej do serwisu :polew: tyle to kazdy wie.

panowie po co te uszczypliwości niech sprawdzi błedy na klimatroniku to nic nie kosztuje :gwizdanie:
Opublikowano

możesz też sprawdzić błędy na klimatroniku :wink4:

w b6 nie da sie sparwdzić na climatronicu
Opublikowano

możesz też sprawdzić błędy na klimatroniku :wink4:

w b6 nie da sie sparwdzić na climatronicu

kurcze masz rację nie sprawdziłem kolega ma B6 :embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

czyli vagiem nic nie zdziałam i nie dowiem sie co jest przyczyną?

To jak sprawdzić co padło?

Opublikowano

VAG powinien pokazać jakieś błędy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.